ما را دنبال کنید:

آراف فرکشنال

آراف فرکشنال در مرکز ما با یکی از بهترین و به روزترین دستگاههای موجود و توسط کارشناسان حرفه ای و با تجربه و تحت نظارت مستقیم خانم دکتر زمانی انجام میشه. برای اطلاع بیشتر از این روش مطالب زیر رو مطالعه کنید.

آراف فرکشنال چیست؟

آراف فرکشنال ترکیبی از آراف ترماژ (یا آراف­های گرمایی قدیمی) و میکرونیدلینگ هست که از سوزن­ها و میکرونیدل شدن صورت (سوزن، سوزن شدن صورت) استفاده می­شه. دستگاه آراف فرکشنال ترکیب این دو روش هستش. یک سری سوزنهای خاصی داره که از طریق این سوزن­ها (سوزنی که من تو مطب ازش استفاده می­کنم سرش ۲۲۵ تا سوزن داره) انرژی آراف یا فرکانس رادیویی وارد پوست می­شه، خیلی نوکش تیز نیست پس وارد قسمت عمقی پوست نمی­شه ولی انرژی رو می­فرسته جاهایی که لازمه یعنی لایه­ های عمقی پوست.

آراف فرکشنال برای چه کسانی مناسب است؟

  • افرادی که مایل به جوانسازی و لیفتینگ پوست خودشون هستند
  • افرادی که جای جوش و اسکار یا حتی جوش فعال دارند
  • افرادی که مایل به جوانسازی پوست دست و گردن خودشون هستند
  • افرادی که مایل به پیشگیری از افتادگی پوستشون هستند

مکانیسم عمل در آراف فرکشنال چه گونه است؟

در آراف فرکشنال انرژی رادیو فرکانس تبدیل به انرژی گرمایی میشه یعنی انرژی گرمایی خاصی رو می­فرسته زیر پوست و یک دمای بالایی رو ایجاد می­کنه. این دمای بالا باعث افزایش خون­­رسانی به ناحیه زیر پوست شما می­شه و در نتیجه کلاژن­سازی باهاش زیاد می­شه. افزایش کلاژن­سازی چند­تا کار مهم انجام می­ده. یکی از این کارها سفت شدن پوست می­شه، سفت شدن پوست باعث ایجاد یک لیفت طبیعی و قشنگ توی صورت می­شه، این لیفت باعث میشه خطوط خنده کمتر بشه و ناحیه فکی زاویه­ سازی بشه و یکی از کارهای دیگه­ای که می­کنه اینه که رو ناحیه غبغب هم تأثیر می­گذاره با مواد خاصی که در مراحل دوم و سوم کار انجام می­شه، باعث می­شه که غبغب هم لیفت بشه. برای خطوط گردن هم قابل استفادست و کسانی که روی گردنشون خط دارن یکی از بهترین روش­هاییست که جواب می­ده.

از کارهای دیگه که می­کنه اینه که پوست روشن­تر و شفاف­تر می­شه یعنی توی خانم­هایی که دلشون می­خواد بدون آرایش باشن این یکی از بهترین روش­هاست که پوست سرحال و شادابی بهتون می­ده. یکی دیگه اینکه دستگاه برای دور چشم ایمنه و قابل استفاده برای پلک پایین و بالاست و چروک و تیرگی دور چشم رو کمتر می­کنه، کسانی که بوتاکسشون به تازگی انجام نشده باشه، می­شه رو ناحیه پیشونی هم استفاده کرد، یکی از بهترین روش­ها برای کسانی که دلشون نمی­خوان از بوتاکس استفاده کنن چون بدون ماده خارجی، بدون عوارض خاص باعث می­شه که پوست جوانسازی بشه و چین و چروک تو ناحیه پیشونی کمتر و کم عمق­تر بشه.

جلسات درمانی، سه تا پنج جلسه با فاصله تقریبا سه هفته تا ماهی یکبار خیلی خوبه که این کار رو انجام بدین واکسن جوانسازی چون باعث جوانسازی میشه و پیشگیری هم می­کنه یعنی اون خانم­هایی که از سن ۲۵ به بالا می­تونن از این روش استفاده کنن. تو سن­های پایین­ترم می­تونیم از این روش برای کسانی که جای جوش دارن استفاده کنیم، یکی از بهترین روش­هایی که روی جای جوش تأثیر بسیار بسیار خوبی داره.

مراقبت­های بعد انجام آراف فرکشنال چیست؟

  • کرم ترمیم کننده را برای مدت ۲۴ تا ۴۸ ساعت، روزی ۵-۴ بار تا زمان برطرف شدن التهاب و قرمزی استفاده کنید.
  • ضد آفتاب را بصورت مرتب هر ۳ ساعت یکبار تکرار کنید. بخصوص تا ۱۰ روز بعد از انجام آر اف.
  • در بین دو جلسه درمان از داروهای تجویز شده توسط پزشک استفاده کنید.
  • تا ۲۴ ساعت حمام نروید و مواد شوینده به صورت نخورد.

روش مناسب جوانسازی و لیفت برای شما در طی یک جلسه مشاوره با پزشک براساس نیاز پوست شما و بودجه درنظر گرفته شده توسط شما انتخاب و برنامه ریزی میشه.برای گرفتن وقت مشاوره اینجا را کلیک کنید.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart