ما را دنبال کنید:

ترماژ

آراف ترماژ در مرکز ما با یکی از بهترین و به روزترین دستگاههای موجود و توسط کارشناسان حرفه ای و با تجربه و تحت نظارت مستقیم خانم دکتر زمانی انجام میشه. برای اطلاع بیشتر از این روش مطلب زیر رو مطالعه کنید.

آراف ترماژ چیست؟

یکی از جدیدترین روش های جوانسازی پوست،آراف ترماژه.این روش کاملا جدید و غیرتهاجمی و مطمنه و عوارض جراحی را نداره و پس از ان بیمار سریعا به کار خود برمیگرده و برای همه انواع پوست قابل اجراست و عوارض لیزر را نیز نداره.
در این روش از امواج رادیوفرکانسی برای ایجاد گرمایش یکدست در لایه زیرجلد پوست استفاده می شه. این اثر گرمایی ملایم با گشاد کردن رگها و افزایش جریان خون، باعث القای فعالیت به سلولهای مسئول تولید کلاژن و ساخت کلاژن میشه. ساخت کلاژن عامل اصلی سفت شدن پوست موضع تحت درمانه.

مطالعات انجام شده در زمینه ماندگاری کلاژن ساخته شده در پوست بدنبال ترماژ نشان می ده که این اثرات مثبت حداقل شش ماه تا دو سال در پوست افراد پایدار بوده و با انجام جلسات درمانی با فواصل توصیه شده توسط پزشک معالج می توانید از داشتن پوستی جوانتر از سن واقعی خود لذت ببرید.

آراف ترماژ برای چه کسانی مفیده؟

 • افرادی که دارای چاقی موضعی هستن و مایلن چاقی در این مناطق کاهش یابد
 • در جهت رفع سلولیت و تجمع چربیهای زیر پوستی
 • افرادی که مایل به جوانسازی و کلاژن سازی پوستشون هستند

مکانیسم انجام آراف ترماژ چگونه است؟

در واقع ترماژ Thermage ، یک فناوریه که از عمل حرارت و سرد کردن برای کشیدن پوست و کم کردن چین و چروک استفاده می‌کنه.

در روش ترماژ، بدون آنکه لایه بیرونی یا اپیدرم آسیب ببینه، لایه درم حرارت داده می‌شه. به این شکل که انرژی به شکل امواج رادیویی از دستگاه ترماژ به بافت درم منتقل می‌شه. پس از دریافت حرارت توسط درم، فیبریل‌های کلاژن گسیخته می‌شن و سپس منقبض و ضخیم می‌شن، در نتیجه لایه پوستی زیر آن سفت و کشیده می‌شه. پس از التیام، لایه‌های فیبریل دوباره شکل می‌گیرن و کلاژن جدید تشکیل می‌شه و این پدیده، پوست را سفت و کشیده‌تر می‌کنه.

بلافاصله پس از انجام ترماژ ، ممکن است تا حدی سفت شدن پوست قابل رویت باشه، ولی اثرات کامل آن، احتمالا تا چند هفته و حداکثر تا ۶ ماه آینده ظهور خواهد کرد.

مزیت این روش عدم نیاز به دوره طولانی نقاهت (مراقبت و بهبودی) است. در حین استفاده از رادیوفریکونسی احساس داغی گرم شدن میشه که بلافاطله بعد ازچند دقیقه درمان از بین میروه .اکثر افراد این گرما را به خوبی تحمل میکنن ونیاز به بیحسی ندارن.

جلسات درمانی، تعداد جلسات درمانی بستگی به پوست شما داره ولی اصولا اینکار در پکیج های ۱۰ جلسه ای بصورت هفته ای یک یا دوبار انجام میشه.

همچنین برای رفع شلی پوست شکم بعد از عمل لیپوساکشن یا کاهش وزن سریع از آراف ترماژ می تونید طی جلسات درمانی توصیه شده نتایج خوبی بگیرین. نتیجه فوق در ناحیه داخل ران که به مرور زمان دچار شلی می شود نیز قابل مشاهده است.

مراقبت‌های بعد از انجام آراف ترماژ چیست؟

 • از ضد آفتاب بیشتری استفاده کنید
 • تا ۴۸ ساعت بعد از آراف سعی کنید در معرض آفتاب قرار نگیرید.
 • بعد از درمان از یک مرطوب کننده همچون ژل الورا استفاده کنید .
 • تا ۴۸ ساعت بعد از مرطوب کننده و آبرسان استفاده کنید .
 • ۴۸ساعت قبل و بعد از رادیوفریکونسی از ترکیبات لایه بردار استفاده نکنید .
 • تا ۴۸ ساعت از سونا ومحیط گرم استفاده نکنید .
 • برای گرفتن نتیجه بهتر روزانه حداقل ۸ لیوان اب بنوشید.
 • قرمزی و داغی ممکن است تا ۲۴ بعد از درمان ادامه یابد.
 • احساس خشکی پوست در ۱۲ ساعت اول درمان ممکن است ایجاد شود که در عرض ۴۸ساعت برطرف میگردد.
 • طی جلسات درمان از داروهای تجویز شده توسط پزشک استفاده کنید.
 • جهت تسریع روند بازیافت پوست در طی دوره درمان از میوه جات و سبزیجات تازه خصوصا اناناس و مقدار زیاد اب استفاده بفرمایید.

روش مناسب جوانسازی و لیفت برای شما در طی یک جلسه مشاوره با پزشک براساس نیاز پوست شما و بودجه درنظر گرفته شده توسط شما انتخاب و برنامه ریزی میشه.برای گرفتن وقت مشاوره اینجا را کلیک کنید.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart