ما را دنبال کنید:

جوانسازی پوست با لیزر

جوانسازی پوست با لیزر IPL در مرکز ما با یکی از بهترین و به روزترین دستگاههای موجود و توسط کارشناسان حرفه ای و با تجربه و تحت نظارت مستقیم خانم دکتر زمانی انجام میشه. برای اطلاع بیشتر از این روش مطالب زیر رو مطالعه کنید.

جوانسازی پوست با لیزر IPL (Photorejuventation) چیست؟

پوست از اعضای بسیار مهمیه که در اینکه شما جوان یا پیر به نظر برسین تأثیر بسزایی داره. چین و چروک‌های روی پوسته که نشان از گذر سال‌های عمر بر روی صورت داره. بسیاری از افراد مشکلی با این قضیه ندارنن، اما عده‌ای دیگر هستنکه نمی‌‌تونن با آنها کنار بیاین.

داشتن یک پوست زیبا و صاف بیش از هر چیزی شما را جذاب نشان خواهد داد. به همین دلیل، راه‌های زیادی برای بر طرف کردن لک‌ها، آکنه، جای جوش و چین و چروک‌های پوست به وجود آمده. یکی از روش‌هایی که شاید هنوز هم طرف داران خود را داره، استفاده از ماسک‌های صورت است. یکی دیگر از این روش‌هایی که به خاطر کارایی بالای آن امروزه نظر بسیاری از افراد را به خودش جلب کرده ، جوانسازی پوست با دستگاه لیزره. ) IPL فتوفاسیال (راهی جدید، سریع ، بی خطر و راحت جهت بهبود بافت ، تون و رنگ پوست می باشه. در بین روشهای غیر تهاجمی جوانسازی نوری، IPL موجب درمان پوستهای سالخورده ، حذف ضایعات پیگمانته ، کاهش قرمزی ناشی از شکسته شدن عروق نازک پوست میشود. IPL سبب بازگشت ظاهر جوان پوست میشه و به شفافیت و سلامت پوست کمک میکنه.

جوانسازی پوست با لیزر IPL برای چه کسانی مناسب است؟

 • افراد مایل به روشن‌ شدن، استحکام و صافی پوستشان
 • افراد مایل به بر طرف کردن چین و چروک‌های صورتشان
 • افراد مایل به رفع جای زخم ناشی از اعمال جراحی، آکنه یا سوختگی در پوستشان
 • افراد مایل به رفع آسیب‌های ناشی از آفتاب سوختگی
 • افراد مایل به بهبود منافذ روی پوستشان
 • افراد مایل به لایه برداری از پوستشان
 • افراد مایل به حذف ترک‌های ناشی از حاملگیشان

مکانیسم عمل لیزر جوانساز چگونه است؟

در این روش پالسهای نرمی از نور مرئی به سطح پوست انتقال داده میشه. این پالسهای نوری پوست را هدف قرار داده و به طور موثری موجب حذف قرمزی و عروق مویینه شکسته شده پوست ، رفع هایپر پیگمانتاسیون(لکه های قهوه ای وتیره صورت)وآسیبهای ناشی از نور خورشید ، منافذ باز ،چین های ظریف میشه. هر منطقه ای از بدن با پوست ناهموار ،دارای نقاط قرمز (جای جوش و اسکار) یا مناطق پیگمانته(تیره) میتونه به صورت بی خطر تحت درمان قرار بگیره. صورت، قفسه سینه، شانه ها، بازوها شایعترین مناطق مورد استفاده در IPL هستن زیرا بیشترین تماس با خورشید را این مناطق دارن.

ابتدا پزشک و یا کارشناس دستگاه، با استفاده از پوشش چشمی برای خودش و شما ، مقداری ژل درمنطقه ی تحت درمان مالیده و سپس دسته خنک و شیشه ای IPL به صورت نرم روی پوست شما قرار میگیره، سپس پالسهای نوری به سطح پوست منتقل میشن. تعدادی از افراد ممکنه در این زمان،دچاراحساس کوتاه و خفیف نیشگون مانند شوند.

جلسات درمانی ، به طور میانگین ۴ تا ۶ جلسه درمان با فواصل ۳ تا ۴ هفته ای پیشنهاد میشه. به هر حال نتایج درمان در افراد مختلف متفاوته و فقط باید تحت نظر پزشک شما این جلسات ادامه پیدا کنه.

کاهش عوارض، لیزر باید حتماً توسط افراد متخصص انجام شه. اگر شما نیز قصد جوانسازی پوست خود با دستگاه لیزر را دارید،این کلینیک شما را به بهترین نحو برای دست یافتن به بهترین نتیجه یاری خواهد رساند. مطمئن باشین متخصصان این کلینیک مطمئن‌ترین راه را به شما پیشنهاد خواهند داد.

مراقبتهای بعد از انجام جوانسازی پوست با لیزر چیست؟

 • استفاده از کرم های ترمیم کننده و ضد آفتاب.
 • قرار نگرفتن در معرض آفتاب.
 • طی جلسات درمان از داروهای تجویز شده توسط پزشک استفاده کنید.
 • جهت تسریع روند بازیافت پوست در طی دوره درمان از میوه جات و سبزیجات تازه خصوصا اناناس و مقدار زیاد اب استفاده بفرمایید.

روش مناسب جوانسازی و لیفت برای شما در طی یک جلسه مشاوره با پزشک براساس نیاز پوست شما و بودجه درنظر گرفته شده توسط شما انتخاب و برنامه ریزی میشه.برای گرفتن وقت مشاوره اینجا را کلیک کنید.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

برای دریافت مشاوره رایگان از کلاب زیبایی و سلامت دکتر زمانی شماره تماس خود را ثبت نمایید