ما را دنبال کنید:

چرا مطب پوست و موی دکتر زمانی؟

 

 

  • جدیدترین و پیشرفته ترین تجهیزات
  • بهترین متخصصان پوست و مو
  • مشاوره تخصصی
  • سالها تجربه
  • پرسنل دلسوز
مطب دکتر فرشته زمانی
ژل الانسه مطب دکتر فرشته زمانی

دکتر فرشته زمانی ورودی ۱۳۷۷ دانشگاه علوم پزشکی ارومیه با بیش از ۱۰ سال سابقه کار در زمینه سلامت و زیبایی پوست و مو در کلاب سلامت و زیبایی دکتر فرشته زمانی پذیرای شما عزیزان می باشد.
مجموعه ما با بیش از یک دهه تجربه از کامل ترین ، مطرح ترین و ایمن ترین مراکز زیبایی پوست، مو در کشورمی باشد که خدمات خود را متمایز از سایرین ارایه می دهد.
هدف ما در اینجا این است که همه شما عزیزان، در مراجعه با ما بهترین درمان های جوانسازی و زیبایی را خیلی ایمن دریافت کنین که در نهایت منجربه رضایت کامل شما از نتیجه می باشد. تا چهره ای جوان تر،شاداب ترو سالم تر داشته باشید
ما در مجموعه سلامت دکتر فرشته زمانی ، زیبایی طبیعی شما را میبینیم، به آن احترام میگذاریم و آن را تقویت میکنیم.
یکی از دغدغه های اصلی افراد اطمینان از اصل بودن مواد و بی عارضه بودن آنهاست.در مرکز ما ژل، بوتاکس و کلیه موادی که برای شما استفاده میشود از معتبرترین برندهای روز دنیاست که دارای تاییدیه ی وزارت بهداشت و درمان ایران و سایر تاییدیه های جهانی و استانداردهای FDA (سازمان غذا دارو امریکا) است. تمامی مواد مقابل شما باز می شوند و در انتها قوطی آنها در اختیار شما قرار میگیرد.
در مجموعه ما برترین تجهیزات و فناوری های نوین و مطابق آخرین دستاوردهای روز دنیا و بر طبق استانداردهای FDA و وزارت بهداشت و درمان ایران گرد هم آورده است.
ما در مجموعه زیبایی دکتر فرشته زمانی سعی کردیم در کنار شما برایتان مکانی آرامش بخش برگزینیم تا زیبایی طبیعی شما را با مهارت وتجربه ما شکوفا کنیم
زیبایی مفهومی با درک متفاوت است، هر کسی به نوبه ی خود زیباست.Start typing and press Enter to search

Shopping Cart