ما را دنبال کنید:

درمااوکسی

درما اوکسی در مرکز ما با یکی از بهترین و به روزترین دستگاههای موجود و توسط کارشناسان حرفه ای و با تجربه و تحت نظارت مستقیم خانم دکتر زمانی انجام می شود. برای اطلاع بیشتر از این روش مطالب زیر را مطالعه کنید.

درما اوکسی چیست؟

برای جوان سازی و زیبایی پوست، روش های بسیاری معرفی می شوند که بر روی پوست تاثیر گذارند. از جدیدترین متدها برای جوانی، شادابی و سلامت پوست می توان درما اکسی را نام برد.
درمااوکسی در بین سلبرتی ها نیز بسیار محبوب است تا جایی که طبق نوشته نیویورک تایمز، خانم مدونا آنقدر از تاثیرات این دستگاه راضی هست که آن را در وبسایت شخصی اش به همه توصیه میکند.
درما اکسی به طرز معجزه آسایی برای جوان سازی پوست کاربرد دارد و با حفظ رطویت پوست در سطح سلولی در پیشگیری و کاهش چین و چروک پوست بسیار موثر است.

درمااوکسی معروف به بوتاکس موقت یک دستگاه دانمارکی که با استفاده از تزریق اکسیژن خالص و اکسیژن تراپی مواد مغذی و سرم های مخصوص رو فعال میکند و اونها رو وارد لایه های عمقی پوست میکنه. ما از ۴ سرم فوق العاده که دارای فرمول انحصاری هستن استفاده میکنینم که به طور کلی باعث جوانسازی، کلاژنسازی ، آبرسانی فوق العاده و کاهش چین و چروک پوست

ما دستگاه درما اوکسی رو به مجموعه دستگاه های روزمون اضافه کردیم و الان اولین و تنها نماینده علمی این دستگاه پیشرفته در شهرک غرب هستیم. در مجموعه ما درمااوکسی همراه با میکرودرم رایگان برای شما عزیزان جهت نتیجه بهتر و خارق العاده انجام میگیرد. همچنین برای یک نتیجه عالی در غالب پکیج های تخفیفی نیز وجود دارد.

فناوری درما اکسی چیست؟

درما اکسی، تزریق اکسیژن مبتنی بر وارد کردن مواد فعال در سرم ها به لایه های عمیق پوست با استفاده از اکسیژن خالص است. درما اکسی، یک روش انقلابی برای جوان سازی پوست، مرطوب کننده در سطح سلولی و کاهش چین و چروک پوست است که در دانمارک به ثبت رسیده است.
درما اکسی یک فناوری برای قرار دادن غلظت بالای مواد فعال در سرم های مخصوص با استفاده از اکسیژن است. مواد فعال موجود در سرم با استفاده از اکسیژن در لایه های عمیق پوست قرار می گیرند، به طوری که اولین اثرات بلافاصله قابل مشاهده می باشند. این روش غیر تهاجمی ، بدون درد است و نتایج فوق العاده ای را به همراه می آورد. مواد فعال در سرم می تواند غلظت بالایی از آنتی اکسیدان ها، ویتامین ها، مواد معدنی، عصاره جلبک و غیره را برای جوان سازی به عمق پوست برساند.

مراحل درما اکسی چگونه انجام می شود؟

در روش ضد پیری درما اکسی، ابتدا باید پوست عاری از هرگونه آرایش باشد و سپس لایه برداری متناسب با نیازهای پوستی انجام می شود. که در مطب ما با استفاده از میکرودرم ، اسکراب یا پیلینگ لایت انجام‌میشه.
سپس بیوتی تراپیست یا متخصص زیبایی و آرایشی سرم حاوی مواد مناسب با غلظت بالا برای پوست شما را انتخاب می کند. در مرحله بعدی تزریق مواد با استفاده از فشار قوی اکسیژن در لایه های عمقی پوست انجام گیرد. در روش درما اکسی، بازسازی سلول های پوستی از علائم چین و چروک جلوگیری می کند.
مواد فعال غلیظ شده در سرم با استفاده از اکسیژن در لایه های عمیق پوست قرار می گیرند، که نتیجه اولیه بلافاصله به دست می آید. پوست بسیار جوان تر به نظر می رسد، سلامتی و نشاط ایجاد می کند. درما اکسی باعث می شود که چین و چروک های جزئی پر شوند، رطوبت پوست حفظ شود، چین و چروک و خطوط پوست شما در اطراف چشم و لب صاف شوند و خطوط خنده از بین روند.

چه موقع برای درما اکسی اقدام کنیم؟

درما اوکسی برای کسایی که پوستشون به آبرسانی احتیاج داره و یا کسانی که دارای پوست خشک هستن خصوصا کسانی که آفتاب میگیرن یک آبرسان عمقی به هر نوع پوست چه جنس پوست های چرب چه جنس پوست های خشک و بی آب.

سایر منافع درما اوکسی

  • درمااوکسی همچنین کمک کننده بسیار خوبی به درمان رزاسه، اگزماو پسوریازیس میباشد.
  • درمااوکسی باعث طولانی تر شدن تاثیر بوتاکس و ژل میباشد.
  • از خشکی پوست رنج می برید.
  • رنگ پوست شما کدر و خاکستری شده و شادابی خود را از دست داده است.
  • احساس می کنید لایه رویی پوست شما بسیار ضخیم شده است.
  • پوست شما نشاط خود را از دست داده است.
  • زمانی که می خواهید کیفیت پوست شما بهتر شود.

برای نتایج مورد انتظار چند جلسه درما اکسی لازم است؟

پس از تنها یک جلسه درما اکسی، بلافاصله لطافت و رطوبت پوست قابل مشاهده است. برای حفظ نتایج، توصیه می شود یک دوره حداقل ۵ جلسه ای با فواصل یک هفته ای انجام دهید.

پوست بعد از درما اکسی به چه مراقبت هایی نیاز دارد؟

پس از انجام درما اکسی، بیوتی تراپیست برای حفظ نتایج، مراقبت از پوست در منزل را به شما توصیه می کند. همچنین لازم است بدانید که پس از انجام درما اکسی بهتر است فورا آرایش نکنید.

روش مناسب درما اوکسی برای شما در طی یک جلسه مشاوره با پزشک براساس نیاز پوست شما و بودجه درنظر گرفته شده توسط شما انتخاب و برنامه ریزی می شود.برای گرفتن وقت مشاوره اینجا را کلیک کنید.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart