ما را دنبال کنید:

سابسیژن

سابسیژن در مرکز ما توسط خانم دکتر فرشته زمانی و با بهره‌گیری از برترین متد و بهترین تجهیزات روز دنیا انجام میشه. برای اطلاع بیشتر از این روش مطالب زیر رو مطالعه کنید.

سابسیژن چیست؟

ساب یعنی زیر و سیژن یعنی برش بعبارت دیگر سابسیژن Subcision به مفهوم برش در زیر پوسته که البته بدون تیغ انجام می شه. درمان جوش صورت نوع رولینگ که بصورت اسکارهای فرو رفته با قعر گرد می باشد بهترین پاسخ را به این درمان می ده. این فرو رفتگی ها بدلیل اتصالات فیبروز در زیر اسکار هستند که سطح آن را پایین می کشن. این روش مکمل خوبی برای میکرونیدلینگ می باشد.

عمل سابسیژن یک عمل سرپایی و بدون خطره و با بی حسی موضعی انجام می شه و با ترکیب سایر روش ها مثل میکرونیدلینگ نتایج چشمگیری داره. حدود ۹۰ درصد بیماران بعد از عمل بهبودی داشته و عوارض جانبی موقت و گذرا هستند.

در کلینیک ما برای جوابدهی بیشتر این روش همراه با مزومیکرونیدلینگ یا پی آر پی میکرونیدلینگ انجام میشه.

سابسیژن برای چه کسانی مناسب است؟

• افراد دارای جوشگاه های عمیق
• افراد دارای منافذ باز
• افرادی که مایل به رفع جای آبله روی صورتشان هستند
• افراد دارای پوستهای مستعد به جوش

مکانیسم عمل در سابسیژن چه گونه است؟

در سابسیژن دو نوع ابزار استفاده می شه:

سوزن نوکور که شبیه یک تیغ برنده است و برای اسکارهای کوچک و سطحی مناسبه

ابزار دوم کانولاست که بدلیل اینکه نوک تیز نیست مطمئن تره و در عمق پوست وارد شده و در صورت برخورد با عروق و اعصاب زیر پوستی به آنها آسیب نمیزنه و از کنار اونا عبور می کنه و در نتیجه در سطح وسیعی در زیر پوست قابلیت مانور دادن داشته و کبودی ایجاد نخواهد کرد. مدت زمان درمان با کانولا بطور طبیعی بیشتر از تیغ نوکوره که این بدلیل غیر نوک تیز بودن اونه و احتیاج به نیروی فیزیکی بیشتری برای آزاد کردن بافت فیبروز داره.

بطور همزمان می توان فاکتور رشد، پی آر پی یا چربی برای تاثیر بیشتر در جای جوش آتروفیک تزریق کرد. در روش کانولا علاوه بر آزاد کردن بافت فیبروز ، کلاژن سازی بیشتری انجام شده و در نهایت نتیجه درمان موثرتر از روش تیغ نوکور خواهد بود. در مواردی که جای جوش عمیق باشه همزمان فاکتور رشد و یا اسید هیالورونیک در موضع تزریق می شود تا فرایند کلاژن سازی  تسریع شه. چنانچه تعداد اسکارها زیاد و عمیق باشه درمان در چند جلسه به فاصله ۴ تا ۶ هفته انجام می شه.در موارد جای جوش های ترکیبی از هر دو روش میکرونیدلینگ و سابسیژن یطور همزمان برای درمان اسکارهای عمقی تر استفاده می شود.

مراقبت­های بعد انجام سابسیژن چیست؟

• مصرف آنتی بیوتیک تجویز شده توسط پزشک
• تا۴۸ ساعت حمام با آب داغ ممنوع است
• تا ۴۸ ساعت فعالیت و ورزش های سنگین ممنوع است
• استفاده از کرم ترمیم کننده و پمادهای تجویز شده توسط پزشک
• تا ۴۸ ساعت استفاده از مواد آرایشی ممنوع است
• تا یک هفته در معرض آفتاب مستقیم قرار نگیرید

روش مناسب جوانسازی و لیفت برای شما در طی یک جلسه مشاوره با پزشک براساس نیاز پوست شما و بودجه درنظر گرفته شده توسط شما انتخاب و برنامه ریزی می شود.برای گرفتن وقت مشاوره اینجا را کلیک کنید.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

برای دریافت مشاوره رایگان از کلاب زیبایی و سلامت دکتر زمانی شماره تماس خود را ثبت نمایید