ما را دنبال کنید:

RF کویتیشن

آراف کویتیشن در مرکز ما با یکی از بهترین و به روزترین دستگاههای موجود و توسط کارشناسان حرفه ای و با تجربه و تحت نظارت مستقیم خانم دکتر زمانی انجام میشه. برای اطلاع بیشتر از این روش مطالب زیر رو مطالعه کنید.

آراف کویتیشن چیست؟

آراف کویتیشن جدیدترین روش غیر تهاجمی لاغری موضعی است. این روش منجر به نابودی چربیهای انباشته در قسمت های شکم و پهلو، ران ها و بازوها و سایر نواحی بدن میشه. کویتیشن در واقع همان دستگاه کویتیشن است که از هندپیس های آر اف در آن استفاده میشه. استفاده از این هند پیس ها از افتادگی پوست جلوگیری میکنه و نتیجه خیلی خوبی در سفت شدن موضع مورد نظر شما داره.

در میان روش های لاغری با دستگاه ، استفاده از دستگاه RF کاربرد فراوانی داشته و باتوجه به نوع استفاده این دستگاه ، به عنوان لاغری موضعی ، به جرات می توان گفت لاغری موضعی با دستگاه RF یکی از سالم ترین ، کم خطر ترین و ارزان ترین روش لاغریه. بله درست خواندید. اگر شما از جمله افرادی باشید که با چاقی موضعی بدن خود مشکل داشته باشید و سراغ چند روش رفته باشید و از هزینه های آنها مطلع شده باشید متوجه می شوید که لاغری موضعی با RF ، ارزان ترین روش لاغری است.

مکانیسم عمل در آراف کویتیشن چه گونه است؟

روش های لاغری موضعی در سال های اخیر گسترش زیادی یافته و از روش های تهاجمی مثل لیپوماتیک  تا روش های غیر تهاجمی از قبیل کویتیشن ، کرایولیپولیز و آر اف متفاوته .دستگاه کویتیشن با تولید امواج اولتراسونیک که فرکانس پایین و شدت بالایی دارن ( ۲۰ تا ۴۰ کیلو هرتز)، در بافت چربی لرزش ایجاد کرده و با ایجاد فشار در این بافت حباب‌هایی در بین سلول‌های چربی ایجاد میکنن.

فشار ناشی از حباب‌های ایجاد شده و نیز لرزش، باعث پاره شدن غشای سلول‌های چربی شده و نهایتاً منجر می‌شه که چربی آزاد شده از سلول‌های چربی وارد رگ‌های لنفاوی و نهایتاً عروق خونی بشن. بافت چربی در مقابل لرزش ایجادشده از طریق دستگاه نمی‌تونه مقاومت کنه و متلاشی می‌شه. این امواج اثرات کمتری بر بافت عروقی، سیستم عصبی و ماهیچه‌ها دارن؛ ولی بی تأثیر بر این بافت‌ها نیز نیستن. از اونجایی که امواج اولترا سوند بر روی آب سلول های چربی تاثیر می گذارن مصرف آب فراوان قبل از این روش به تاثیر بیشتر کمک میکنه وهمچنین حرکت چربی برای متابولیسم در کبد آسونتر میشه.

مراقبت­های بعد انجام آراف کویتیشن چیست؟

• رعایت کردن رژیم غذایی سالم
• اجتناب از مصرف الکل
• افزایش مصرف آب
• از غذاهای چرب اجتناب کنید
• تمرین روزانه را برای سفت کردن پوست و کاهش وزن اضافی انجام دهید.

روش مناسب لاغری موضعی برای شما در طی یک جلسه مشاوره با پزشک براساس نیاز پوست شما و بودجه درنظر گرفته شده توسط شما انتخاب و برنامه ریزی می شود.برای گرفتن وقت مشاوره اینجا را کلیک کنید.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

برای دریافت مشاوره رایگان از کلاب زیبایی و سلامت دکتر زمانی شماره تماس خود را ثبت نمایید