ما را دنبال کنید:

ماساژ صورت

ماساژ صورت

ماساژ صورت

انواع ماساژ صورت

ورزش دادن عضلات صورت کار زیادی نمیبره؛ اما میتونه فایده های زیادی داشته باشه. ماساژ صورت میتونه تبدیل به بخشی اساسی از روتین مراقبت پوست و زیبایی شما بشه و تاثیر خارق العاده ای در ظاهر شما بذاره. همونطور که ورزش برای بدن مفیده، عضلات صورت هم به ورزش و خستگی در کردن احتیاج دارن. البته لازم نیست وقت زیادی روی این کار بذارید؛ فقط چند بار در هفته صورت خودتون رو ورزش بدید تا علاوه بر چهره ی خوش فرم، پوست شفاف و سالمی هم داشته باشید. درست همونطور که ورزش بیشتر نتایج بیشتری به دنبال داره، پیگیری در ماساژ صورت هم میتونه چهره ی زیباتری رو برای شما ممکن کنه. باید بدونید که ماساژ صورت باعث میشه که خون بهتره در پوست جریان پیدا کنه، چربی به شکل یکنواخت زیر پوست پخش بشه و از ظهور چین و چروک هم جلوگیری بشه.

 

ماساژ پاکسازی

برای پاکسازی پوست صورت، از یه پاک کننده ی مناسب پوست خودتون استفاده کنید؛ ماده رو روی صورت قرار بدید و به جای اینکه اون رو بمالید و بعد سریع پاک کنید، پاک کننده رو روی پوست ماساژ بدید تا نتیجه ی بهتری به دست بیارید. با این کار چربی های اضافه روی سطح پوست پاک میشن و خطری مثل ایجاد جوش و آکنه از بین میره. دو انگشت خودتون رو به شکل دایره ای روی پیشونی بمالید؛ بعد به سمت بیرون و شقیقه حرکت کنید، دور چشم رو ماساژ بدید و بعد پایینتر، به سمت بینی، گونه، فک و گردن بیاین. خیلی ها موقع رسیدگی به صورت، گردن رو فراموش میکنن؛ اما اینجا یکی از نقاطیه که به محض بالا رفتن سن، دچار افت میشه. وقتی یه دور ماساژ تموم شد، دوباره سراغ بعضی نقاط مثل فک، بینی و پیشونی برید. در آخر پاک کننده رو با آب خنک بشویید تا شفافیت و درخشش رو در صورت خودتون ببینید.

 

ماساژ لیفتینگ

کمی ماساژ صورت میتونه باعث بشه که مواد آرایشی بهتر روی پوست شما بشینند و جلوه ی درخشانتری پیدا کنند. اگر ماساژ رو با یه جور سرم یا تونر مغذی همراه کنید، اثرش بیشتر هم میشه؛ کافیه سرم رو روی یه تیکه دستمال نرم بریزید، دستمال رو روی گردن بذارید و بعد از سمت فک و چانه به بالا حرکت کنید. حرکت رو به بالا همراه با کمی فشار باعث میشه که پوست باید کمی کش بیاد و وقتی دستمال رو برمیدارید، پوست آزاد میشه. اینطوری مواد بهتر به خورد پوست میره. وقتی به چشم رسیدید، ابروها رو بالا ببرید و چند بار دور چشم و زیر ابروها رو ماساژ بدید. دقت کنید که پوست این قسمت خیلی ظریف و نازکه و نباید در مورد اون خشونت به خرج بدید. در پیشونی به سمت بیرون حرکت کنید و دست خودتون رو در جهت افقی عقب و جلو ببرید. هر چقدر بیشتر از این ماساژ استفاده کنید، تاثیرش رو بیشتر مشاهده میکنید.

 

ماساژ ضدپف

برای جوانسازی پوست، میتونید از چیزی به سادگی یخ استفاده کنید. اول یه ماسک صورت نازک روی پوست خودتون قرار بدید، بعد کافیه دو تکه یخ بردارید و با اونها و از روی ماسک، پوستتون رو ماساژ بدید. به این ترتیب مواد موجود در ماسک جذب پوست میشه و بیشتر هم دوام میاره. به این ترتیب پف ناشی از خواب زیاد یا خستگی هم راحت از بین میره. شما میتونید روز یا شب از این ماساژ استفاده کنید. حتی بدون ماسک، میتونید یخ رو با کرم شب استفاده کنید تا تاثیر بیشتری روی پوستتون بذاره. برای اینکه پف صورت بهتر از بین بره، بهتره یخ رو از بینی به سمت بیرون صورت حرکت بدید.

برای مشاوره و مطرح کردن سوال خود کلیک کنید

دیدگاهی موجود نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart