ما را دنبال کنید:

مزوتراپی میکرونیدلینگ

مزوتراپی میکرونیدلینگ در مرکز ما توسط خانم دکتر فرشته زمانی با بهره‌گیری از برترین متد و بهترین مواد روز دنیا انجام میشه. برای اطلاع بیشتر از این روش مطالب زیر رو مطالعه کنید.

درمان با مزوتراپي جای زخم

مزوتراپی میکرونیدلینگ روشي بسيار موثر و كارآمد در درمان جاي جوشها و زخمهاي قديمي است كه در بخش مزوتراپي توضيحات مفصل در مورد ان داده شده است

مزوتراپي روشي است كه در ان داروها و مواد مورد نيازيك بافت بدن بصورت موضعي در حجمهاي بسيار اندك معمولا ٠/٢ تا٠/٤ سي سي و در فواصل بين ٠/٥ تا ١ سانتيمتر از هم و در عمق بين ١ تا ٨ ميليمتر تزريق ميشود.

براي درك روشن تر موضوع مثالي ميزنيم:
فرض كنيد كه خداي ناكرده دچار سردرد شده ايد و براي تسكين دردتان قرص استامينوفن مصرف كرده ايد اتفاقي كه در اين حالت مي افتد اين است كه قرص استامينوفن از طريق روده ها وارد سيستم گردش خون شما ميشود ، در همه جاي بدن پخش ميشود و سپس اندكي از ان به ناحيه اي از سرتان كه دچار درد شده ميرسد و نهايتا منجر به تسكين دردتان ميشود.

و اما درمزوتراپي ما از روشي استفاده ميكنيم كه به اصطلاح و بعنوان مثال مسكن قرص استامينوفن از طريق تزريق موضعي ، محدود، سطحي وكنترل شده فقط به ناحيه اي از سرتان كه دچار درد شده است برسد كه اين مسئله هم منجر به كاهش عوارض جانبي ناشي از مصرف دارو ميشود (به اين دليل كه دارو در بدن پخش نميشود و فقط در موضع مورد نياز وجود دارد) و هم اثرات درماني دارو را افزايش ميدهد.

موارد استفاده از مزوتراپي

-درمان جاي جوش
-درمان لكهاي پوستي و كك و مك
-درمان زخمها و اسكارهاي قديمي
-كاهش غبغب
-كاهش سلوليت و چاقيهاي موضعي
-روشن شدن و شفافيت پوست
-كاهش چين چروكهاي سطحي و عمقي
-جوانسازي پوست و….

درمان با ميكرونيدل

ميكرونيدلينگ بهترين روش براي جاي جوشها و زخمها و اسكارهاي قديمي است كه در بخش جوانسازي با ميكرونيدل توضيحات مفصل در مورد ان داده شده است

كلمه میکرونیدلینگ از دو قسمت تشکیل شده است.
میکرو+نیدل میکرو به معنی خیلی کوچک و نیدل به معنی سوزن است ومیکرونیدلینگ تکنیکی است که در ان سوزنهای خیلی ریز از تعداد ۱الی۳۶ وباسرعت وتواتر بالاوارد پوست(عمدتاپوست صورت)میشود.
این سوزنها بسیار ریز میباشند بنابراین اولا با استفاده ازپماد بی حسی روی پوست مورد نظربه هیچ عنوان حس نشده و احساس درد نخواهيد داشت ودوما به دلیل ریز بودن انها هیچ نوع زخمی از خود بر جای نخواهند گذاشت.
قانونی در بدن وجود دارد که بر اساس آن هر زمان زخم ،سوراخ یا اسکاری درپوست بدن ایجاد شود سیستم ترمیمی بدن تلاش میکند تا جای خالی زخم ایجاد شده رابابافت تازه ای پر کندکه در حین لمس اندکی سفت ترو مستحکمتر از بافتهای دیگر بدن به نظر میرسد،مثل زمانی که به عنوان مثال قسمتی از پوست دستتان با چاقو بریده شده و بعد از مدتی محل بریدگی ترمیم میشود و درنتيجه شما در محل ترمیم ،بافت سفت تری را لمس خواهید کرد. واما دلیل این سفتی و استحکام چیست؟؟
دلیل این تراکم و سفتی این است که،جنس این بافت ترمیمی اندکی با جنس قسمت های دیگر پوست متفاوت است وبیشتر شبیه کلاژن والاستین ساخته شده است.
کلاژن و الاستین به اصطلاح عامیانه شبیه سیمان ساختمان است.
همانطوریکه یک ساختمان بدون سیمان استحکام نداردوشل شده و فرومیریزد.
پوست بدن هم بدون کلاژن والاستین استحکام خود را از دست داده شل شده و فرو میریزد.
این اتفاقی است که در فرایندپیری به تدریج اتفاق می افتد.
با افزایش سن به تدریج سلولهای فیبروبلاست تنبل شده و کلاژن و الاستین کمتری میسازد،و به همین دلیل است که زخم افراد مسن تر دیرتر بهبود میابد و باز به همین دلیل است که با افزایش سن پوست صورت شل و پیر شده و اصطلاحا می افتد واین افتادن پوست صورت موجب ایجاد چینهای نازولابیال(خط خنده) وماریونت( گوشه لب) و…. میشود واین اولین کاربرد مفید میکرونیدل است یعنی ما در روش میکرونیدلینگ سوزنهای متعددبه تعداد فراوان و با تواتر بالا وارد پوست مورد نظر میکنیم و بنابراين سوراخهای متعدد فراوان در پوست ایجاد میکنیم البته سوراخهای بسیار ریزو ظریف که اصلا با چشم دیده نمیشود ولی به هر حال سیستم ترمیمی بدن مجبور است که اين منافذ و سوراخهای ایجاد شده راپر کرده و ترمیم نماید، واینجاست که همان قانون بدن به کار می اید.یعنی قانون پرکردن منافذ، سوراخها وزخمهای بدن توسط بافتي حاوي کلاژن والاستین فراوان(یعنی همان مثال سیمان ساختمان).

ولي تفاوتي كه سوراخهاي ايجادشده دراثر ميكرونيدل با زخم چاقو دارند این است که برعکس زخم چاقو که جای زخم بزرگ دارد و با چشم دیده می شود و بنابراين گوشت تازه ای كه در محل بریدگی می روید نيز بزرگ است و مثل گوشت اضافه بنظر ميرسد، این منافذ و سوراخهاي ايجاد شده توسط ميكرونيدلينگ بسيار ریز و میکروسکوپی بوده و در نتيجه با چشم دیده نمی شود و بنابراين زمانيكه اين سوراخها با بافت تازه پر شوند این بافت تازه نيز با چشم دیده نخواهد شد و بدينوسيله فرایندی بسيار زیبا و دوست داشتنی از تولید کلاژن و الاستین انبوه و افزایش استحکام و سفتی پوست و کاهش چین و چروکهای سطحی و عمقی پوست و به اصلاح کلی جوانسازی در پوست شما در حال رويداد خواهد بود بدون اینکه زخم یا اثر ناخوشایندی روی پوست شما بجاي گذارد.
و این زيباترين ، سالمترین،مطمئن ترین و طبیعی ترین روند جوانسازی پوست است بدون اینکه هیچ نوع ماده خارجی و اضافه اي مانند ژل و بوتاکس و… به پوست شما تزريق شود.
ونكته مهم اينست كه تكرار جلسات ميكرونيدلينگ به فواصل ٢-٤ هفته يكبار منجر ميشود كه الياف كلاژن و الاستين ساخته شده در پوست همانند تاروپود پارچه در هم تنيده شده و به مرور زمان داربست سفت و محكمي را در زير پوست شما ايجاد نمايد
-تأثير عمده و بسیار مهم میکرونیدلینگ برای صورتهای پر از جای جوش است.در واقع اصطلاحاً بهترین درمان برای جای جوش های قدیمی و همچنين زخمها و اسکارهای قدیمی میکرونیدلینگ است.میکرونیدلینگ که خدمتتان توضيح دادیم به برجسته تر شدن و همسطح شدن حواشی جای جوشها کمک کرده و شما بعد از ۵-۶ جلسه میکرونیدلینگ روی پوستتان تغييرات محسوس و بسيار مطلوب و خوشایندی را در پوست صورتتان از لحاظ از بين رفتن جای جوشهای قدیمی ملاحظه خواهید کرد.
-كاربرد بسيار مهم ديگري كه براي ميكرونيدلينگ ميتوان در نظر گرفت بستن منافذ باز پوست ميباشد اصطلاحا افرادي كه منافذ پوستي بزرگ و پوست شبيه پرتقال دارند با تكرار جلسات ميكرونيدلينگ از پوستي صاف تر و يكنواخت تر برخوردار خواهند شد
– علاوه بر آن میکرونیدلینگ با تحریک روند بازسازى و ساخت و ساز مجدد و سریع پوست به شادابی و بشاش شدن پوست و همچنین کاهش محسوس و قابل ملاحظه کک و مکهای صورتتان كمك خواهد كرد
ناگفته نماند که ما در روش میکرونیدلینگ خود از داروهای مزوتراپی نیز کمک می گیریم.
در این روش داروهای مزوتراپی مربوطه که هر کدام خاصیت ويژه ای در زمینه های مختلف روشن شدن پوست،از بین رفتن جای جوش،از بین بردن چین و چروکها و لکهای پوست و همچنین داروهای تقویت کننده ، آبرسان ، پر کننده و افزایش دهنده جریان خون دارند را با هم مخلوط کرده و اصطلاحا به شکل کوکتل درمی آوریم و قبل از وارد کردن سوزنهای میکرونیدلینگ به پوست صورت این کوکتل آماده شده را به صورت تدریجی روی پوست صورت می ریزیم تا به مرور با ایجاد سوراخهای مورد نظر توسط میکرونیدلینگ این داروها وارد منافذ شده و در واقع به خورد پوست می رود و می توان اینطور در نظر گرفت که تقریبا داروها به سرتاسر پوستتان تزریق می شود،ناگفته نماند که این داروها همگی داروهای تقویتی و درمانی بوده و بلافاصله بعد از اعمال آثار مثبتشان در پوست جذب می شوند.

اثرات ميكرونيدل بطور اجمالي

_جوانسازی و کاهش چین و چروکهای سطحی وعمقی
-از بين بردن منافذ باز پوست
-از بین بردن و کاهش محسوس و قابل ملاحظه جای جوشها وزخمهای قدیمی
-روشن شدن،بشاش شدن وسرحال شدن پوست
-از بین رفتن ویا کاهش محسوس وقابل ملاحظه کک ومک ولکهای صورت.
جلسات میکرونیدلینگ:
تعداد جلسات میکرونیدلینگ بر حسب شرایط پوستی ومیزان نیازپوستتان به اين عملكرد وهمچنین میزان پاسخ دهی پوست بین ۲ الی ۶ جلسه متغیرمیباشد ولی در پوستی که واضحامشکلات زیادی دارند(از نظر جای جوش وکک ومک وچین وچروک و…..)۵ الی۶ جلسه میکرونیدلینگ همراه با روشهای دیگرکه در پکیج جوانسازی عنوان شده ضروری میباشد. و فواصل انجام جلسات نيز براي سه مرحله اول بين ٢-٣ هفته يكبار و براي سه مرحله بعدي ٣-٤ هفته يكبار ميباشد

تعداد جلسات

تعداد جلسات میکرونیدلینگ بر حسب شرایط پوستی ومیزان نیازپوستتان به اين عملكرد وهمچنین میزان پاسخ دهی پوست بین ۲ الی ۶ جلسه متغیرمیباشد ولی در پوستی که واضحامشکلات زیادی دارند(از نظر جای جوش وکک ومک وچین وچروک و…..)۵ الی۶ جلسه میکرونیدلینگ همراه با روشهای دیگرکه در پکیج جوانسازی عنوان شده ضروری میباشد. و فواصل انجام جلسات نيز براي سه مرحله اول بين ٢-٣ هفته يكبار و براي سه مرحله بعدي ٣-٤ هفته يكبار ميباشد.

روش مناسب جوانسازی و لیفت برای شما در طی یک جلسه مشاوره با پزشک براساس نیاز پوست شما و بودجه درنظر گرفته شده توسط شما انتخاب و برنامه ریزی میشه.برای گرفتن وقت مشاوره اینجا را کلیک کنید.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart