ما را دنبال کنید:

مزو میکرونیدلینگ

مزونیدلینگ در مرکز ما توسط خانم دکتر فرشته زمانی با بهره‌گیری از برترین متد و بهترین مواد روز دنیا انجام میشه. برای اطلاع بیشتر از این روش مطالب زیر رو مطالعه کنید.

مزو میکرونیدلینگ چیست؟

درحال حاضر روش مزو میکرونیدلینگ و جوانسازی پوست یکی از بى عارضه ترین روشهای کلاژن سازی دنیا می باشه.در مطالب قبل به طور کامل در مورد روش های مزوتراپی و میکرونیدلینگ توضیح داده شده.در اینجا از روش مزومیکرونیدلینگ که از ادغام آن دو روش هست توضیحاتی داده میشه.

مکانیسم عملکرد مزونیدلینگ چه گونه است؟

در این روش ابتدا بر روی پوست پماد بی حسی زده میشه و بعد از بی حس شدن پوست ابتدا مواد مزوتراپی تزریق شده وبعد آن برای نتیجه خیلی بهتر میکرونیدلینگ انجام میشه.  درمان با این دستگاه همچنین به نفوذ و جذب مواد دارویی به پوست، (داروها میتواند داروهاى روشن کننده و ضدلک و ویتامین باشد تا داروهاى جوانسازى و سفت کننده پوست) سفت کردن پوست، جوانسازی و رفع چین و چروک، بهبود زخم ها و جای جوش، بهبود ترکهای پوستی و ظاهر کلی پوست کمک کرده و اندازه منافذ پوست را کوچک می کند. میکرونیدل برای بیماران با هر رنگ پوست می تواند استفاده میشه.

جلسات درمانی، میتوان هر ۴ الی ۶ هفته آن را تکرار کرد. تعداد دفعات تکرار این کار بستگی به پوست شما داره باید پزشک نظر بده.

مراقبتهای بعد از انجام مزونیدلینگ چیست؟

  • پوست بعد از مزو میکرونیدلینگ دچار التهاب و سرخی میشه اما مدت زمان این التهاب کمه و فقط ممکنه پوست بین ۱۲ الی ۴۸ ساعت کمی قرمز باشه. اما این را بدونید که سرخی و حساسیت پوست ممکنه چند روز طول بکشد، بنابراین سعی کنید تا جای ممکن خیلی به پوستتان دست نزنید و حداقل ۴ ساعت بعد از میکرونیدلینگ به پوست کاری نداشته باشید.
  • بهتره در چند روزی که دوره اولیه درمان پوست است از هیچ داروی ضد التهابی، نظیر ایبوپروفن یا ادویل استفاده نکنید چرا که این داروها در پروسه طبیعی که بدن برای این التهاب ها طی می کند اختلال ایجاد می کنن و این مدت درمان طبیعی برای ترمیم پوستتان مهمه. خوردن آناناس تازه می تواند به پروسه درمان و آرام کردن پوست پس از میکرونیدلینگ کمک کنه.
  • ممکن است ۳ یا ۵ روز پس از مزو میکرونیدلینگ ، پوست شروع به لایه لایه شدن کنه. این پوسته شدن ها و لایه شدن ها را به حال خود بذارید و شروع به کندن پوستتان نکنین در عوض از کرم های مرطوب کننده استفاده کنین.
  • بهتره حداقل ۲۴ ساعت پس از مزو میکرونیدلینگ از انجام فعالیت هایی که باعث عرق کردن می شه اجتناب کنید چرا که منافذ پوست بازه و نمی خواهیم آسیبی به آن وارد شه.
  • بین سه تا ده روز از ماندن در آفتاب پرهیز کنین و یا اینکار را در حداقل زمان و فقط در صورت نیاز انجام بدید.
  • طی جلسات درمان از داروهای تجویز شده توسط پزشک استفاده کنید.
  • ممکنه به دلیل استفاده رول میکرونیدلینگ در نزدیکی چشم کمی کبودی مشاهده شه ، حساس نشید این کبودی هیچ خطری نداره و خیلی زود از بین می ره.
  • جهت تسریع روند بازیافت پوست در طی دوره درمان از میوه جات و سبزیجات تازه خصوصا اناناس و مقدار زیاد اب استفاده بفرمایید.

روش مناسب جوانسازی و لیفت برای شما در طی یک جلسه مشاوره با پزشک براساس نیاز پوست شما و بودجه درنظر گرفته شده توسط شما انتخاب و برنامه ریزی میشه.برای گرفتن وقت مشاوره اینجا را کلیک کنید.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart