ما را دنبال کنید:

میکرودرم

خدمات میکرودرم در مرکز ما توسط خانم دکتر فرشته زمانی با بهره‌گیری از برترین متد و بهترین مواد روز دنیا انجام میشه. برای اطلاع بیشتر از این روش مطالب زیر رو مطالعه کنید.

میکرودرم چیست؟

تا حالا شده توی آینه نگاه کنید و با خودتون بگید کاش پوست یه دست تر و شاداب تری داشتید؟ اگر جوابتون مثبته، پس شاید بد نباشه به «میکرودرم» فکر کنید. این روش درمانی به شکل خیلی آسون یه لایه از پوست مرده رو حذف میکنه و بعد از چند نوبت، پوست شما صافتر، درخشان تر و از نظر رنگ، یه دست تر میشه.

در واقع مهم‌ترین خاصیت میکرودرم جوان‌سازی و تولید سلول‌های جدید پوست و رفع جای جوش است. وقتی سلول‌های سطحی و مرده پوست از بین می‌رون پوست جدید در محل ایجادشده و علاوه بر جوان‌سازی و شادابی و سرحال شدن پوست ،چروک‌های سطحی نیز از بین میرن. با میکرودرم همچنین می‌شه اسکارهای گودرفته و حتی جای جوش و جوش سرسیاه را نیز درمان کرد.

اگر پوست خیلی زیاد چرب باشه میکرودرم چربی اون رو کنترل کرده و اگر پوست خشک باشه با تحریک فعالیت غدد توسط میکرودرم پوست نرم و لطیف می‌شه.از بین بردن قرمزی و حساسیت پوست در برخی افراد نیز ازجمله کاربردهای میکرودرمه. درصورتی‌که بیمار نیاز به مصرف داروی خاصی داشته باشه می‌تونه تأثیر و عمق نفوذ دارو را تا ۱۰ برابر افزایش دهد. همچنین میکرودرم باعث بسته شدن منافذ و روزنه‌های روی صورت نیز می‌شه.

میکرودرم برای چه کسانی مناسب است؟

  • درمان رد(اسکار) آکنه و آبله مرغان
  • کوچک کردن منافذ پوست
  • تمیز کردن پوست و از بین بردن کومدون های سر سیاه
  • درمان ترکهای پوستی
  • در درمان ترکهای پوست درزمان حاملگی یا چاقی و بلو

مکانیسم عمل در میکرودرم چه گونه است؟

روش میکرودرم به نسبت خیلی آسونه و دردناک نیست، برای همین به بی حسی هم احتیاجی نیست . معمولاً میکرودرم با توجه به خواسته بیمار و نوع مشکل وی در سه نوع سطحی، نیمه عمیق و عمیق انجام می‌شه. در این روش با استفاده از دستگاهی خاص نوعی کریستال بسیار ظریف از جنس اکسید آلومینیوم با فشار تنظیم شده ای با سطح پوست در تماس قرار می گیره و ایجاد تراش بسیار سطحی در لایه های فوقانی شاخی پوست میکنه.ضمنا یک مکش نیز روی پوست انجام می شه که باعث جمع شدن کریستال ها از سطح پوست و همچنین بهتر شدن جریان خون به منطقه و فعال شدن سلول های فیبروبلاست و نتیجتا ترمیم و طراوت پوست میشه.

مراقبت­های بعد انجام میکرودرم چیست؟

• کرم ترمیم کننده و آبرسان را برای مدت ۲۴ تا ۴۸ ساعت، روزی ۵-۴ بار تا زمان برطرف شدن التهاب و قرمزی استفاده کنید.
• ضد آفتاب را بصورت مرتب هر ۳ ساعت یکبار تکرار کنید.
• در بین دو جلسه درمان از داروهای تجویز شده توسط پزشک استفاده کنید.
• تا ۲۴ ساعت حمام نروید و مواد شوینده به صورت نخورد.

روش مناسب جوانسازی و لیفت برای شما در طی یک جلسه مشاوره با پزشک براساس نیاز پوست شما و بودجه درنظر گرفته شده توسط شما انتخاب و برنامه ریزی می شود.برای گرفتن وقت مشاوره اینجا را کلیک کنید.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

برای دریافت مشاوره رایگان از کلاب زیبایی و سلامت دکتر زمانی شماره تماس خود را ثبت نمایید