ما را دنبال کنید:

کربوکسی تراپی مو

کربوکسی تراپی مو در مرکز ما توسط خانم دکتر فرشته زمانی با بهره‌گیری از برترین متد و بهترین مواد روز دنیا انجام میشه. برای اطلاع بیشتر از این روش مطالب زیر رو مطالعه کنید.

تاثیر کربوکسی تراپی مو

مطمئنا برای تمامی ما رخ داده که در برهه ای از زمان متوجه شده ایم که رشد موهایمان متوقف شده و یا دچار ریزش شده اند. در صورت مشاهده اولین کاری که انجام می دهیم این است که به بررسی این مسئله می پردازیم آیا رسیدن به نتیجه مطلوب امکان پذیر است؟ از کدام روش های موجود میتوان استفاده کرد؟

کربوکسی تراپی موی سر یکی از روش هایی است که امروزه بسیار پرکاربرد بوده و توانسته افراد را به آن چیزی که میخواهند برساند در این رابطه باید بگوییم گاز کربن دی اکسید در بدن انسان وجود دارد واین به جریان خون ضعیف ارتباط دارد تزریق این گاز کمک می کند تا فرایند دریافت اکسیژن و خروج دی اکسید کربن در بدن افزایش یابد در نتیجه رشد موها از سرگرفته شود.

درمان ریزش مو با کربوکسی تراپی

وقتی افراد به سراغ کربوکسی تراپی موی سر برای از بین بردن مشکل موهای خود و افزایش رشد آنها می روند یکی از سوال هایی که همواره مطرح می کنند این است که آیا با کمک این روش میتوانند به نتیجه مطلوب دست یابند در این راستا باید بگوییم در اکثر مواردی که افراد از این روش استفاده کرده اند بدون هیچگونه عوارضی نتایج بسیار خوبی را نیز دریافت کرده اند. اما نکته ای که باید به آن دقت داشته باشید این است که حتما برای انجام این عمل نزد یک پزشک متخصص پوست و مو مراجعه کنید تا هیچگونه مشکلی گریبانگیر شما نشود. زیرا عمل های زیبایی در صورتی که با مشکل همراه شوند اغلب به سختی درمان خواهند شد.

هزینه هر جلسه کربوکسی تراپی مو

یکی از سوال هایی که همواره افراد برای انجام کربوکسی تراپی موی سر مطرح می کنند این است که آنها میخواهند در رابطه با هزینه های انجام این عمل در هر جلسه آگاهی پیدا کنند در این رابطه باید بگوییم هزینه این روش به تعداد جلساتی که شما برای رسیدن به نتیجه مطلوب انجام میدهید ارتباط دارد. هر جلسه چیزی حدود نیم ساعت زمان نیاز دارد و اغلب در طی ۶ جلسه افراد به آن چیزی که میخواهند دست پیدا می کنند.

روش مناسب جوانسازی و لیفت برای شما در طی یک جلسه مشاوره با پزشک براساس نیاز پوست شما و بودجه درنظر گرفته شده توسط شما انتخاب و برنامه ریزی میشه.برای گرفتن وقت مشاوره اینجا را کلیک کنید.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

برای دریافت مشاوره رایگان از کلاب زیبایی و سلامت دکتر زمانی شماره تماس خود را ثبت نمایید