ما را دنبال کنید:

کربوکسی تراپی

کربوکسی تراپی در مرکز ما توسط خانم دکتر فرشته زمانی با بهره‌گیری از برترین متد و بهترین دستگاه‌های روز دنیا انجام میشه. برای اطلاع بیشتر از این روش مطالب زیر رو مطالعه کنید.

کربوکسی تراپی چیست؟

کربوکسی نام علمی گاز دی اکسید کربن CO2بوده و در کربوکسی تراپی گاز CO2 زیر پوست تزریق میشه . بدن این مورد را به عنوان کمبود اکسیژن تلقی می کنه و جریان خون در این منطقه افزایش پیدا میکنه و این افزایش گردش خون سبب رسیدن مواد مغذی به این منطقه میشه و ترمیم سلولی اتفاق میوفته .

کربوکسی تراپی برای چه کسانی مناسب است؟

  • افرادی که مایل به درمان تیرگی و چروک اطراف چشمشون هستند
  • افرادی که مایل به درمان چین و چروک و پیری پوستشون هستند
  • افرادی که مایل به روشنتر شدن سطح پوستشون هستند
  • افرادی که مایل به درمان جای جوش بر روی پوستشون هستند
  • افرادی که ریزش مو دارند
  • افرادی که مایل به کاهش سلولیت بدنشان هستند
  • افرادی که مایل به از بین بردن ترکهای پوستی حاصل از چاقی و لاغری یا استرچ مارک هستند

مکانیسم عمل کربوکسی تراپی چیست؟

در نواحی زیر پوست از سوزن های بسیار ظریف برای تزریق گاز بی خطر CO2 استفاده میشه، که بدن برای مواجهه با این گاز نه تنها اکسیژن، بلکه مواد مغذی و خونرسانی به این ناحیه روافزایش میده در نتیجه تولید کلاژن افزایش پیدا میکنه و باعث بازسازی سلولها و کلاژنسازی بیشتر میشه.

در بافت چربی مکانیسم اثر دی اکسید کربن متفاوته. به این صورت که دی اکسید کربن،سلولهای چربی را شکننده میکنه و باافزایش جریان خون در رگها،باعث افزایش اکسیژن در محل ودفع بهتر چربی میشه.

درواقع بیشتر وقتها حین تزریق بیشترین چیزی که حس میشه حس حرکت مایع یا یک حشره زیرپوسته ولی. تو بعضی از بافت ها مثل بافتهای اطراف پلک و صورت بعضی مواقع درد و سوزش ایجاد میکنه که با تزریق بی حسی های موضعی کنترل میشه، تو این نواحی امکان داره پف زیادی هم بعد ترزیق ایجاد بشه که عادیه و بعد از چند ساعت و در مواردی تا ۴۸ ساعت بعد برطرف میشه. برای درمان سلولیت و بافت چربی موضعی هم، چون حجم گاز بیشتری تزریق میشه احساس کشش و فشار در موضع احساس میشه و بمدت ۲۴ ساعت احساس گرما و مور مور شدن وجود داره که بدلیل افزایش جریان خونه و بعدش از بین میره.

جلسات درمانی ، تعداد جلسات با نوع درمان متفاوت است . به طور معمول ۶ تا ۱۰ جلسه با فاصله هر یک یا دو هفته نیاز است. در بعضی درمانها به منظور تثبیت نتایج درمانی ،سالی یک نوبت درمان برای چند سال تکرار می شود.

روش مناسب جوانسازی و لیفت برای شما در طی یک جلسه مشاوره با پزشک براساس نیاز پوست شما و بودجه درنظر گرفته شده توسط شما انتخاب و برنامه ریزی میشه.برای گرفتن وقت مشاوره اینجا را کلیک کنید

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

برای دریافت مشاوره رایگان از کلاب زیبایی و سلامت دکتر زمانی شماره تماس خود را ثبت نمایید