ما را دنبال کنید:

انواع ژل درمال استایل به منظور جوانسازی پوست

انواع ژل درمال استایل به منظور جوانسازی پوست

انواع ژل درمال استایل به منظور جوانسازی پوست - کلینیک سلامت و زیبایی دکتر فرشته زمانی

عزیزانم، در مقاله قبلی به معرفی ژل پر کننده درمال استایل پرداختیم و در این مقاله قصد دارم شما را با انواع مختلف این ژل و حوزه های کاربرد هر یک آشنا کنم. قطعا اطلاع از ویژگی های مختلف انواع ژل های درمال استایل می تواند به شما در انتخاب نوع ژل تزریقی مورد نیازتان کمک کند. در ادامه به بررسی انواع این ژل ها می پردازیم.

انواع ژل درمال استایل

انواع ژل درمال استایل به صورت زیر تعریف می شوند:

  1. درمال استایل لایت Dermalstyle Light
  2. درمال استایل رگولار Dermalstyle Regular
  3. درمال استایل فورت Dermalstyle Forte
  4. درمال استایل اسمایل Dermalstyle Smile

در این مقاله انواع این ژل ها و خصوصیات شان را با هم بررسی می کنیم با این حال می توانید برای اطلاعات بیشتر سایت اصلی را نیز مشاهده کنید:

https://www.wo-med.com/en/

حوزه های کاربرد درمال استایل لایت

غلظت درمال استایل لایت ۱۸ میلی گرم در میلی لیتر هیالورونیک اسید ، ۲۰ میلی گرم در میلی لیتر گلیسرول و ماندگاری این ژل ۳-۴ ماه می باشد. همچنین در ابتدا ۲-۳ تکرار درمان مورد نیاز است. از حوزه های کاربرد این نوع از انواع ژل درمال استایل به موارد زیر می توان اشاره کرد:

خطوط پنجه کلاغی

خطوط لب بالایی

خطوط لبخند

چین و چروک های دکلته

چین و چروک پشت دست ها

درمال استایل لایت Dermalstyle Light

یکی از انواع ژل درمال استایل ، نوع لایت آن است که حاوی بالاترین غلظت اسید هیالورونیک غیر حیوانی و غیر لینک شده است که در حال حاضر موجود است. ترکیب DermalStyle Light اسید هیالورونیک ۱۸ میلی گرم در میلی لیتر و ۲۰ میلی گرم در میلی لیتر گلیسرول است.

ژل لایت یک محلول ویسکوالاستیک برای جبران از دست دادن اسید هیالورونیک به دلیل افزایش سن است. این ماده به ویژه برای تزریق در بافت پوستی فوق العاده سیال ، برای بهبود تن و خاصیت ارتجاعی پوست و / یا به عنوان پرکننده برای خطوط کوچک مانند خطوط پنجه کلاغی ، خطوط لبخند یا خطوط دود اطراف دهان طراحی شده است.

درمال استایل رگولار Dermalstyle Regular

درمال استایل رگولار حاوی هیالورونیک اسید با لینک مستقیم و غیر حیوانی است و غلظت آن ۲۳ میلی گرم در میلی لیتر است.

ژل Regular برای تزریق به درم میانی تا عمیق جهت اصلاح چین و چروک های صورت تا متوسط یا شدید (مانند چین و چروک های بینی). این مدل از انواع ژل درمال استایل برای تمام مناطقی از صورت که چین و چروک آنها خیلی برجسته نیست ، توصیه می شود.

انواع ژل درمال استایل - کلینیک سلامت و زیبایی دکتر فرشته زمانی

حوزه های کاربرد ژل رگولار

خط غم

گلابلا چین

خط کنار لب

غلظت درمال استایل رگیولار

۲۳ میلی گرم در میلی لیتر هیالورونیک اسید

ماندگاری Regular

۶ – ۹ ماه

حوزه های کاربرد درمال استایل فورت

  • چین های Nasolabialخطوط ماریوتقوز بینیچین های منتالابالیالگونه ، چانه و پل بینی (حجم دهی)غلظت درمال استایل فورت ۳۳ میلی گرم در میلی لیتر اسید هیالورونیک بوده و ماندگاری این نوع از انواع ژل درمال استایل ۸ – ۱۲ ماه می باشد.

درمال استایل فورت Dermalstyle Forte

درمال استایل فورت متشکل از اسید هیالورونیک پیوند خورده غیر حیوانی و با غلظت ۲۳ میلی گرم در میلی لیتر است. این مدل از انواع ژل درمال استایل یک ژل قابل تجزیه قابل تجزیه برای افزایش یا بازگرداندن حجم صورت ، بازسازی خطوط صورت و اصلاح چین و چروک ها و چین های عمیق تر است. این برای تزریق در درم عمیق ، زیر جلدی یا فوق پریوستال نشان داده می شود.

درمال استایل اسمایل Dermalstyle Smile

درمال استایل اسمایل لیدوکائین Dermalstyle Smile Lidocaine حاوی هیالورونیک اسید متصل به همدیگر و غیر حیوانی خاص ، لیدوکائین (۳/۰ درصد) است و غلظت ۲۳ میلی گرم در میلی لیتر دارد.

درمال استایل اسمایل لیدوکائین یک فرمول منحصر به فرد و نوآورانه برای درمان ناحیه حساس اطراف لب است. این یک ژل تزریقی ، قابل تجزیه بیولوژیکی ویژه برای افزایش یا بازیابی حجم ، برای تغییر شکل کانتورها و اصلاح لب هاست.

حوزه های کاربرد این مدل از انواع ژل درمال استایل اسمایل در بخش لب می باشد و غلظت آن نیز ۲۳ میلی گرم در میلی لیتر ورنتز هیالورون ، ۳/۰ درصد لیدوکائین است. ماندگاری این ژل نیز ۶ – ۹ ماه می باشد.

دیگه جونم برای همراهان و عزیزانم بگه که ...

اکنون با اطلاع از ویژگی های مختلف انواع ژل درمال استایل می توانید نسبت به استفاده از ژل مناسب با شرایط پوست خود اقدام کنید. اگر هر گونه ابهام یا سوالی در این رابطه داشته باشید مشاوران و متخصصین در کلینیک سلامت و زیبایی دکتر فرشته زمانی به شما راهنمایی های لازم را خواهند کرد. پس هر چه سریعتر نسبت به دریافت مشاوره اقدام کنید. منتظر دیدار شما هستیم.

دیدگاهی موجود نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart