ما را دنبال کنید:

پرسش و پاسخ در مورد پلکسر

پرسش و پاسخ در مورد پلکسر

سئوالات متداول پلکسر - کلاب سلامت و زیبایی دکتر فرشته زمانی
سئوالات متداول پلکسر - کلاب سلامت و زیبایی دکتر فرشته زمانی

دوستان و همراهان عزیزم، امیدوارم از مطالعه مقالات مرتبط با پلکسر و کاربردها و مراقبت های آن درسایت کلاب زیبایی و سلامت دکتر فرشته زمانی استفاده کافی برده باشید! امروز میخوام به سئوالات متدوال پلکسر بپردازم و در رابطه با انجام این روش که برای رفع کک و مک و خطوط اطراف چشم ها و بینی استفاده میشه توضیحاتی براتون بدم.

هزینه پلکسر چقدر است؟

پرسش در مورد قیمت این روش، یکی از پرتکرارترین سئوالات متدوال پلکسر است. تعیین قیمت در این روش بسته به اینکه عارضه پوستی شما چقدر حاد بوده و به چند جلسه درمانی نیاز داشته‌باشد، متفاوت است. اما چیزی که مشخص است، هزینه این روش نسب به روش‌های درمانی لیفت پلک و حذف چین و چروک‌های پوستی گزینه مقرون به صرفه‌ای محسوب می‌شود.

با توجه به تأثیرگذاری این روش درمانی و نوع فرآیند راحت و بی دردسر آن، هزینه‌ای که برای این جلسات درخواست می‌شود، معقولانه بوده و کاملاً ارزشش را دارد.

پلاسما جت چقدر طول می کشد؟

  • یک جلسه استاندارد پلاسما جت معمولا بین ۲۰ تا ۳۰ دقیقه طول می کشد. قبل از انجام پلاسما جت کرم بی حسی بر روی ناحیه مورد نظر زده می شود تا هیچ گونه درد یا ناراحتی حس نشود. طول مدت این روش نیز یکی از سئوالات متداول کاربران است.

چه کسانی نباید پلکسر انجام دهند؟

از دیگر سئوالات متدوال پلکسر در ارتباط با ممنوعیت های انجام پلکسر است. لذا توصیه می شود افراد زیر از انجام روش پلکسر خودداری کنند:

  • افرادی که فشار خون بالایی دارند
  • افرادی که تپش قلب بالایی دارند
  • خانم های باردار
  • افرادی که دیابت دارند
  • افرادی که حساسیت پوستی شدید یا سرطان پوست دارند

پس از درمان چه اتفاقی رخ می دهد؟

پس از درمان شما ممکن است کمی تورم را مشاهده کنید که باید در عرض ۴۸ تا ۷۲ ساعت برطرف شود. پوسته های کربنی روی پوست به طور عادی در عرض ۴ تا ۱۰ روز ناپدید می شوند؛ در طی این مدت نباید آنها را بخراشید، بکنید یا این ناحیه را بمالید زیرا ممکن است رنگ پوست به صورتی تغییر یابد. (هیپو یا هیپرپیگمنتاسیون).

دوران نقاهت درمان به روش پلکسر چگونه است؟

پس از درمان می‌توان پوسته‌های کوچکی را روی سطح پوست مشاهده کرد که به مدت ۵-۷ روز ادامه خواهند داشت. می‌توان موقتا محل درمان را با آرایش پوشاند چراکه ظاهرش آن قدر وخیم نیست که نتوان با کمی آرایش پنهانش کرد.

۲-۳ روز پس از عمل ممکن است تورم جزئی در ناحیه تحت درمان ظاهر شود. پس از اینکه دلمه‌های کوچک پوستی فرو نشست، پوست ممکن است به مدت ۱-۲ هفته کمی قرمز شود.

می‌بایست در این دوره از کِرِم‌هایی که باعث کاهش سرخی پوست و تسریع در بازسازی پوست می‌شوند استفاده کنید.

پرسش و پاسخ در مورد پلکسر در کلاب زیبایی دکتر فرشته زمانی

چقدر زمان لازم است تا نتایج درمان را مشاهده کنید؟

  • درمان به شیوه پلکسر، انقباض فوری و کوتاه شدن فیبرهای پوست را تحریک می‌کند که این روند برای تاثیرگذاری در ۲ الی ۴ هفته اول همچنان ادامه خواهد داشت. تاثیر این شیوه درمانی به تعداد درمان‌ها و نیز روند افزایش ‌سن شما بستگی دارد اما به طور معمول ممکن است چند سالی دوام بیاورد. با این وجود فراموش نکنید که به عنوان بخشی از روند افزایش سن، پوست شما همچنان به آویخته و شل شدن ادامه خواهد داد، جلوگیری از این امر در حال حاضر اجتناب ناپذیر است. توصیه ما این است که ۱۲ ماه پس از عمل اولیه، مجدد درمان را تکرار کنید.

پس از درمان توسط روش پلکسر چه اتفاقی می‌افتد؟

بلافاصله پس از انجام پلکسر، نواحی تحت درمان به شکل ملایمی متورم و کاملا قرمز رنگ می‌شوند. این تغییر رنگ همانطور که اشاره شد در ناحیه درمان به شکل ملایمی روی می دهد. تورم پوست ممکن است طی چند ساعت بعد از درمان تشدید شود و حتی طی ۲ الی ۳ روز امتداد داشته باشد. پوسته و تغییر رنگ می‌بایست در طی ۵ الی ۷ روز برطرف شود. همچنین کرم پودرهای مایع یا لوازم آرایش ممکن است در روز بعد استفاده شود. مقداری دارو برای کمک به تورم و ناراحتی به شما داده می‌شود و نتایج بلافاصله پس از درمان قابل مشاهده هستند. هرچند این روند طی ۲ الی ۴ هفته بعد به تدریج بهبود می‌یابد.

دیدگاهی موجود نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart