ما را دنبال کنید:

سئوالات متداول پیرامون پرکننده مو

سئوالات متداول پیرامون پرکننده مو

سئوالات متداول پیرامون پرکننده مو - کلینیک سلامت و زیبایی دکتر فرشته زمانی

سئوالات متداول پیرامون پرکننده مو

همراهان خوبم همان طور که در مقاله قبلی در مورد روش پر کننده مو یا هیر فیلر توضیح دادیم این روش برای کسانی که نوع شدید تری از ریزش مو، آلوپسی یا کم پشتی دارند، می تواند نتیجه بخش باشد. فیلرمو یک ماده تزریقی است که بر اساس فرمول اختراع شده می تواند به کاهش ریزش مو کمک کرده و در درمان رشد مجدد مو موثر باشد.

این روش درمانی با پپتید-هیالورونیک اسید در بسیاری از موارد روند معکوس شدن ریزش مو را تضمین می کند و همزمان پوست سر و فولیکول های مو را احیا می کند تا رشد مجدد مو تحریک شود. فرمول پپتیدهای ثبت شده و اسید هیالورونیک باعث تقویت موهای موجود در فولیکول های مو می شود و طبق تحقیقات بالینی منجر به موهای ضخیم و ضخیم تر می شود.

در ادامه به برخی ستوالات متداول پیرامون پرکننده مو با هم پاسخ خواهیم داد.

اثر درمان پرکننده مو چه مدت قابل مشاهده است؟

یکی از سئوالات متداول پیرامون پرکننده مو در ارتباط با مدت زمان مشاهده نتایج است. تأثیر درمان فیلر مو برای هر بیمار متفاوت است، اما می تواند برای حدود یک سال قابل مشاهده باشد. دربین وبعد ازاین دوره، درمان فیلرمومی تواند تکرار شود. علاوه بر این توصیه می شود که برای بهبود اثر طولانی مدت، از محلول های احیا کننده مو یا تونیک های مو بر حسب نظر پزشک پس از درمان با Hair filler ادامه دهید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به سایت اصلی نیز مراجعه کنید: 

https://www.centralefillers.com/en/


چه مواردی برای درمان پس از استفاده از فیلرهای مو توصیه می شود؟

نوع کارهایی که پس از درمان و استفاده از فیلر مو توصیه می شود نیز از دیگر سئوالات متداول پیرامون پرکننده مو می باشد. علاوه بر درمان فیلرمو، ممکن است محلول های احیا کننده مو یا داردهای ویتامینی و مکمل خوراکی و تزریقی هم برای بازیابی فولیکول های مو و پوست سر در خانه به صورت روزانه توصیه شود.

تونیک ها باید یک یا دو بار در روز (صبح و عصر) بر روی پوست سر ماساژ داده شود و اجازه دهید حداقل ۳ تا ۶ ساعت روی سر باقی بمانند.


بعد از یک جلسه درمان استاندارد با فیلرمو چه تاثیری می توان مشاهده کرد؟

با اولین جلسه درمان با فیلرمو از روند ریزش مو در منطقه تزریق جلوگیری خواهد شد. جلسات متعدد گردش خون را تحریک می کند و فولیکول های مو را احیا می کند و در نتیجه روند رشد مجدد موهای ضخیم ترو حیاتی را تسریع می کند. پرسش در مورد مشاهده تاثیرات درمان بعد از تنها یک جلسه یکی دیگر از سئوالات متداول پیرامون پرکننده مو می باشد.

تحقیقات بالینی انجام شده توسط Caregen نشان داده است كه پس از ۸ هفته تراكم مو نسبت به وضعیت قبل از درمان افزایش می یابد. در این مطالعه به نظر می رسید كه تزریق فیلرمو در بهبود الگوهای ریزش مو در مردان و زنان و آلوپسی آندروژنتیک موثر است.


آیا درمان فیلرمو دردناک است؟

آمپول های فیلرمو درد بیشتری نسبت به سایر تزریق های فیلر ندارند. بعضی از بیماران تزریقات را در بعضی از نقاط پوست سر به عنوان چیزی حساس تر تجربه می کنند. در اصل درمان نیازی به بیهوشی ندارد. در صورت تمایل می توان با مشورت بیمار و پزشک از یک ژل موضعی بی حسی موضعی استفاده کرد. افراد انواع سئوالات متداول پیرامون پرکننده مو را مطرح می کنند. یکی از مواردی که آنها را بسیار نگران می کند در رابطه با دردناک بودن فیلر مو می باشد.

در طول درمان، پزشک همچنین می تواند ماساژ آرام و فشرده ای را روی تکه های تزریق شده انجام دهد تا درد را کاهش دهد. استفاده از ویبراتور برای کاهش درد در برخی بیماران بسیار حساس توصیه میشود. در کل این درمان تقریبا بدون درد محسوب میشود و براحتی قابل کنترل است.

سئوالات متداول پیرامون پرکننده مو - کلینیک سلامت و زیبایی دکتر فرشته زمانی


برای چه کسی فیلر مو مناسب نیست؟

این دسته از افراد بهتر است که از روش های دیگر به منظور رشد و تقویت موی سر خود استفاده کنند. موارد منع استفاده یکی از سئوالات متداول پیرامون پرکننده مو بوده و هست.

  • زنان و مردان با حساسیت زیاد به اسید هیالورونیک
  • زنانی که باردار یا شیرده هستند.
  • زنان و مردان از داروهای ضد انعقاد خون یا مواد رقیق کننده خون استفاده می کنند.
  • مردان و زنانی که در سیستم ایمنی بدن خود یا سیستم ایمنی درمانی دچار مشکل هستند.
  • زنان و مردان مبتلا به التهاب پوست سر

جونم برای همراهان و عزیزانم بگه که ...

نیازی به نگرانی در مورد روند درمان نیست. در طول درمان، تزریق های متعدد با استفاده از یک سوزن بسیار ظریف در پوست سر انجام می شود. نیدل مخصوص مزوتراپی از سرنگهای تزریق انسولین هم ظریف تر است و در د ناشی از تزریق بسیار اندک است. می توانیم ژل بی حسی یا لیدوکایین بزنیم تا در صورت تمایل از هرگونه ناراحتی کم کنیم. پس از درمان، خانم دکتر فرشته زمانی در مورد نحوه مراقبت بهتر از وضعیت مو و پوست سر شما توصیه هایی را ارائه می دهند.

پس اگر جزو آن دسته از عزیزانی هستید که نگران رشد و تقویت موی سر خود هستید هر چه سریعتر به کلینیک مراجعه کنید تا پاسخ بقیه سوالات متداول پیرامون پرکننده مو را همکاران و مشاوران ما در اختیار شما قرار دهند.

دیدگاهی موجود نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart