ما را دنبال کنید:

ساز و کار تیکسل

ساز و کار تیکسل

ساز و کار تیکسل - کلاب سلامت و زیبایی دکتر فرشته زمانی
ساز و کار تیکسل - کلاب سلامت و زیبایی دکتر فرشته زمانی

دوستان و همراهان عزیزم، امروز در مورد ساز و کار تیکسل به عنوان یکی از روش های کانتورینگ و جوانسازی پوست در کلاب سلامت و زیبایی دکتر فرشته زمانی میخوام براتون صحبت کنم. این تکنیک یکی از جدیدترین روش های جوانسازی پوست صورت و بدن هست که در مقایسه با سایر روش ها درد کمتر ،دوره نقاهت کوتاهتر و بهبودی سریعتری دارد و عوارض این روش در مقایسه با سایر روش ها در حد بسیار ناچیزی هست. و استفاده از این روش سبب سفت شدن پوست ، بهبود چین و چروک های پوستی، درمان افتادگی پوست، درمان اسکار آکنه، جوانسازی پوست و افزایش شفافیت پوست می شود. در ادامه در مورد ساز و کار تیکسل بیشتر می خوانیم.

تیکسل چیست و چگونه انجام می شود ؟

تیکسل یک نوع سفت کردن پوست و پروسه کانتورینگ می باشد که برای از بین بردن چین و چروک ها بدون درد و آسیب طراحی شده است و یک درمان کاملاً امن می باشد .

ساز و کار تیکسل به این صورت است که جهت درمان با این دستگاه به علت درد کم آن نیازی به بی حسی نیست . برای تیکسل صورت پوست را تمیز و هر گونه آرایش را از روی آن پاک می کنند. پوست صورت توسط پزشک ضد عفونی می شود و پس از گرم شدن دستگاه درمان آغاز می شود .سپس پزشک از مخروط های داغ شده ی ریز استفاده می کند و آن را برای مدت بسیار کوتاهی در حدود بین ۶ تا ۱۸ هزارم ثانیه به پوست صورت و گردن فرد می چسباند تا تولید کلاژن تحریک شود و پوست سفتی بیشتری داشته باشد و به صورت عمقی بتواند جوانسازی را انجام دهد.

مدت زمان لازم برای مشاهده نتیجه پس از انجام تیکسل صورت

معمولا افراد بعد از یک بار استفاده از این درمان نتایج آن را مشاهده می کنند اما معمولاً به آن ها توصیه می شود که ۳ الی ۶ بار به مدت فاصله ۴ تا ۶ هفته این درمان را دوباره تکرار کنند تا بتوانند اثرات آن را در مدت زمان بیشتری تجربه کنند که حدود یک تا دو سال باقی خواهد ماند .

تشکیل کلاژن های جدید عموماً ۳ تا ۶ ماه طول می کشد و بعد از درمان سوم می توانید نتیجه های نهایی را کاملا مشاهده کنید و بعد از سه جلسه ، انجام درمان های بیشتر بستگی به نظر خود بیمار دارد .

نحوه عملکرد دستگاه تیکسل

پس از برخورد صفحات فلزی یا پیرامیدها با پوست اپیدرم تبخیر می شود و با تحریک کلاژن سازی در پوست این منطقه اپیدرم جدید با شفافیت بیشتر ساخته می شود . این صفحه فلزی به شکل مربعی در حدود یک در یک سانتی متر می باشد . ساز و کار تیکسل به این صورت است که برای سفت نمودن و جوانسازی کل پوست صورت این صفحه را تقریبا ۳۰۰ مرتبه با پوست در تماس قرار میدهند.

در این درمان مطالعات اخیر نشان می دهد که تیکسل نتایج بسیار عالی بدون دردی خواهد داشت و زمان ریکاوری آن بسیار کوتاه است ، این زمان آنقدر کوتاه است که می توانید بعد از این درمان همان لحظه به خانه برگردید و نتایج بلند مدت آن حدود ۱۲ تا ۲۴ ماه باقی خواهد ماند .

ساز و کار تیکسل

تیکسل مخفف TMA به معنای اقدام مکانیکی گرمایی می باشد که یک درمان بدون استفاده از لیزر و تکنولوژی خاصی است . تیکسل می تواند با استفاده از انرژی گرمایی به پوست شما سریعا آن را بهبود ببخشد در حالی که کاملاً امن نیز می باشد . انرژی منتقل شده به پوست باعث شکل گیری طرح صورت شما و همچنین پوشش نقاط آسیب دیده می شود و برای انتقال این انرژی سوزن هایی مورد استفاده قرار می گیرد که این سوزن ها تا دمای ۴۰۰ درجه سانتیگراد گرم می شود .

در طول این درمان باید به سرعت اعمال کردن این سوزن ها توجه کنیم و میزان گرمای ذخیره شده در آن ها را بسنجیم تا بتوانیم در موقع مناسب آن را به پوست منتقل کنیم . ساز و کار تیکسل به این صورت باعث می شود که به دنبال تولید گرمای زیاد، کم کم انرژی گرمایی به بخار تبدیل شود و همراه با بالا رفتن بخار از پوست ، آلودگی های پوست نیز خارج شود و در بعضی از شرایط ممکن است که افراد با سوختگی پوست و خارش مواجه شوند که اثرات جانبی آن تقریباً شبیه انجام لیزر است .

در این قسمت سایت اصلی تیکسل را به شما معرفی می کنم. برای جستجو و دریافت اطلاعات بیشتر می تونید به این سایت مراجعه کرده و از آن استفاده لازم را ببرید. شاد و سلامت باشید

https://www.novoxel.com/

دیدگاهی موجود نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart