ما را دنبال کنید:

پرکننده مو و تاثیر آن بر رشد و تقویت مو

پرکننده مو و تاثیر آن بر رشد و تقویت مو

9. پرکننده مو و تاثیر آن بر رشد و تقویت مو - کلینیک دکتر فرشته زمانی

پرکننده مو

دوستان خوبم، همان طور که می دانید موی سر پر و سالم نشانه جوانی، نشاط و جذابیت است. ریزش مو در زنان و مردان اغلب تأثیر عمده ای در عزت نفس و اعتماد به نفس دارد. در حقیقت، کم پشتی مو در زنان و طاسی در مردان می تواند احساس شرم و خجالت را ایجاد کرده و بر زندگی اجتماعی فرد مورد نظر تأثیر منفی بگذارد.

خوشبختانه، در کلینیک سلامت و زیبایی خانم دکتر فرشته زمانی یک روش انقلابی برای مقابله با مشکلات ریزش مو داریم: پرکننده مو یا هیر فیلر- درمانی که باعث می شود موهای شما بعد از تقریباً ۴ جلسه درمانی کاملاً پرتر به نظر برسد.


ساختار تشکیل دهنده پرکننده مو یا هیر فیلر

پرکننده مو شامل موارد زیر می باشد:

Deca peptide 18 تشکیل یک لایه جدید از سلولهای فولیکولی می شود.
۰٫۷٪ شبکه اسید هیالورونیک (فرآیند ابتکاری تولید – حفظ کیفیت هیالورونیک اسید) فولیکول های مو را به شدت مرطوب می کند ، فیبروبلاست ها را تحریک می کند و به عنوان محافظت در برابر آنتی اکسیدان ها عمل می کند.
Oligo peptide 54 ریزش مو را متوقف می کند، و مرحله آناژنیک رشد مو را طولانی می کند.
Deca peptide 10 پوست سر و ریشه مو را تغذیه می کند.
Octa peptide 2 از سلولهای مو در برابر استرس ، اشعه ماورا بنفش مضر و سایر عوامل مضر خارجی که باعث آپوپتوز سلول فولیکولی مو می شود ، محافظت می کند.
Octa peptide 11 تولید کلاژن جدید را تحریک می کند.
Oligo peptide 71 رنگ مو را سرکوب می کند

چگونه پرکننده مو کار می کند؟

برای رشد مجدد مو، تنظیم میزان بین عملکرد ژن ها و پروتئین هایی که برای رشد مو ضروری هستند و تنظیم بی نظیر بین عملکرد ژن ها و پروتئین هایی که در ریزش مو نقش دارند، ضروری است. پر کننده مو حاوی ۷ پپتید ثبت شده است. هر پپتیدی با آزمایشات مختلف آزمایشگاهی انجام شده توسط Caregen، اثر خود را در روند رشد مجدد و ریزش مو نشان داده است.
فیلرمو باعث گردش خون در پوست سر می شود و به فولیکول ها کمک می کند تا احیا شوند و باعث رشد مجدد موها شوند. این فن آوری با انتشار و نفوذ مداوم و تنظیم این مواد فعال در پوست، اثر ۷ پپتید را به مدت دو هفته افزایش می دهد.


روش درمانی پرکننده مو برای چه کسی در نظر گرفته شده است؟

ریزش مو در مردان بیشتر از زنان است. دیر یا زود، بیش از ۷۰ درصد مردان و ۴۰ درصد زنان باید با کم پشتی مو، آلوپسی یا طاسی مقابله کنند. با افزایش سن، موهای ما شروع به از دست دادن تراکم و قدرت خود می کنند. ریزش مو همچنین می تواند پس از بارداری، یائسگی یا در نتیجه استرس رخ دهد. درمان پر کننده مو شما را قادر می سازد تا به طور فعال با ریزش مو (زودرس) مبارزه کنید.

صرف نظر از اینکه شما از نوع خفیف یا شدید ریزش مو رنج می برید، این روش درمانی نوآورانه واقعاً راه حل انتخابی مناسبی است.

نتایج درمان

اولین جلسه درمان پرکننده مو بلافاصله روند ریزش مو را متوقف می کند. جلسات بعدی باعث تحریک گردش خون و احیای قابل توجه فولیکول های مو می شود و رشد مو را تسریع می کند. مطالعات آزمایشگاهی نشان داده است که پپتید درمانی که در درمان Hair Filler استفاده می شود، سلول های مو و فولیکول های مو را احیا می کند و همزمان گردش خون و آبرسانی پوست سر را تحریک می کند. در مطالعات بالینی در مورد اثربخشی فیلرمو، متوسط افزایش تراکم مو ۲۲٪ و متوسط افزایش ضخامت مو ۲۶٪ در بیمارانی مشاهده شد که هر ۲ هفته یک جلسه به مدت ۸ هفته انجام دادند ( ۴ جلسه) یک درمان کامل با Hair Filler می تواند روند ریزش مو را تقریباً تا یک سال مهار کند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به سایت اصلی نیز مراجعه کنید: https://www.centralefillers.com/en/

پرکننده مو و تاثیر آن بر رشد و تقویت مو - کلینیک سلامت و زیبایی دکتر فرشته زمانی

عملکرد اصلی مجموعه پرکننده مو چیست؟

تحریک رشد مو: کمپلکس پرکننده مو می تواند با تقویت عملکرد بتا-کاتنین و فعال سازی سلول های بنیادی آن که دوباره رشد مو را در مرحله رشد مو یا آناژن تضمین می کند، رشد مو را تحریک کند.
مهار آلوپسی: کمپلکس فیلرمو می تواند با مهار BMP4 و DKK-1، ازعوامل اصلی ریزش مو، در برابر آلوپسی محافظت کند.
آنتی اکسیدان: کمپلکس فیلرمو می تواند با کنترل ROS، ناشی از اشعه ماورا UV بنفش، استرس و سایرعوامل خارجی، آلوپسی را مهار کند.
تحریک آنژیوژنز: کمپلکس پرکننده مو می تواند با تأمین تغذیه ریشه مو از طریق محرک آنژیوژنز، در کنار تحریک خونرسانی و ساخت عروق خونی جدید به تولید فولیکول های موی سالم کمک کند.

جونم برای دوستان و همراهان عزیزم بگه که...

خانم دکتر فرشته زمانی در جلسه اول، مو و پوست سر شما را تجزیه و تحلیل کرده و نتایج مطلوب آن را بررسی میکند و متعاقباً برنامه درمانی مناسب را طراحی می کند. تحقیقات بالینی نشان می دهد که درمان پرکننده مو پس از ۴ جلسه در فواصل ۲ هفته ای، بهبودهای قابل توجهی ایجاد می کند. در کلینیک سلامت و زیبایی خانم دکتر فرشته زمانی ما با خوشحالی در مورد تعداد و دفعات درمان مورد نیاز برای نتایج مطلوب به شما مشاوره می دهیم.

در بسیاری از بیماران جهت تقویت اثر درمان بر حسب صلاحدید خانم دکتر فرشته زمانی تزریق هیر فیلر با تزریق مواد ویتامینی مزوتراپی و یا تزریق prp همراه می شود که نتایج بسیار بهتری را در پی دارد. بی صبرانه منتظر ملاقات شما در کلینیک هستیم.

دیدگاهی موجود نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart