ما را دنبال کنید:

ژل ژوویدرم چیست؟

ژل ژوویدرم چیست؟

ژل ژوویدرم در کلاب زیبایی دکتر فرشته زمانی
ژل ژوویدرم در کلاب زیبایی دکتر فرشته زمانی

ژل ژوویدرم چیست؟

دوستان عزیزم که همیشه همراه ما هستید حتما مجموعه مقالات ما در مورد انواع ژلهای جوانساز را مطالعه کردید. امروز می خواهم براتون از یک ژل جدید با خواص متفاوت صحبت کنم که شاید اسمش را شنیده باشید : ژل ژوویدرم
ژل ژوویدرم (juvederm) یک پرکننده پوستی (فیلر) بر پایه هیالورونیک اسید است. چندین محصول در خانواده Juvederm وجود دارد که همه آنها برای کمک به شما در رفع علائم پیری صورت و زیبایی هر چه بیشتر مورد استفاده قرار میگیرند. هر یک از محصولات ژوویدرم دارای ترکیبیات متفاوتی بوده که هرکدام از آنها برای بافت یک قسمت از پوست مختلف مناسب است. بنابراین بسته به اینکه قصد تزریق به چه ناحیه ای از صورت را داشته و میزان چین و چروک تا چه اندازه است، از انواع ژل ژویدرم برای تزریق استفاده میشود.

ژل ژوویدرم چیست؟

ابتدا براتون بگم که ژل ژوویدرم یک برند معتبر فرانسوی است که به دلیل کیفیت فراوان چه در نتیجه بعد از تزریق و چه در مدت ماندگاری ژل تزریقی به عنوان بهترین برند ژل‌های تزریقی شناخته می‌شود. تمامی محصولات این برند از جمله ژل‌های زیبایی به دلیل کسب تاییدیه از سازمان غذا و دارو آمریکا نزد زیباجویان اعتبار بالایی دارند.

ژل ژوویدرم چیست؟

فیلر ژوویدرم نیز مانند اغلب برندهای معتبر، بسته به محل تزریق و بافت آن ناحیه، انواع مختلفی دارد که عبارتند از:

  1.  Juvederm Voluma XC
   باعث افزایش حجم زیر سطح پوست می شود تا اندازه گونه های شما بزرگتر شود.
  2. Juvederm XC و Juvederm Vollure XC
   از بین رفتن خاصیت ارتجاعی پوست و پر کردن چین و چروک و خطوط اطراف دهان و بینی معروف به خطوط لبخند هستند
  3. Juvederm Ultra XC و Juvederm Volbella XC
   به عنوان درمان های تقویت کننده لب بدون جراحی بکار می رود .

ژل ژوویدرم چیست؟

 • سازمان غذا و دارو (FDA) ژل ژوویدرم را در سال ۲۰۰۶ تصویب کرد.
 • بیش از ۲٫۴ میلیون عمل با استفاده از پرکننده های اسید هیالورونیک (از جمله Juvederm) در سال ۲۰۱۶ انجام شد.

ژل ژوویدرم چیست؟

فیلر ژوویدرم با افزودن حجم به بافت صورت از طریق ماده فعال آن (اسید هیالورونیک)، عمل می کند. اسید هیالورونیک یک ماده طبیعی است که در بدن انسان هم وجود دارد. این اسید باعث تحریک روند تولید کلاژن میشود. کلاژن به صورت طبیعی با افزایش سن کاهش یافته و این کاستی باعث افتادگی و ایجاد چین و چروک در پوست خواهد شد.
آمپول های ژوویدرم حاوی مقدار کمی لیدوکائین (بی حس کننده) است که به عنوان کاهش دهنده درد عمل می‌کند. این ماده باعث میشود که فرد در حین تزریق، کوچکترین احساس دردی را تجربه نکند.

ژل ژوویدرم چیست؟

ژل ژوویدرم جز محدود برندهای تزریقی است که مجوز لازم را از سازمان غذا و دارو دریافت کرده است و از این حیث می‌توان امیدوار بود که عوارض جانبی آن کاملا غیر جدی خواهند بود. نحوه تزریق این ژل به صورت زیر خواهد بود:

ابتدا صورت به صورت کامل از هرگونه آلودگی پاک میشه ، سپس به مراجعین عزیز لیدوکایین موضعی میدیم تا روی صورتشون بذارن ، بعد از حدود ۱۰ الی ۲۰ دقیقه که صورت بی حس شد صورت روپاک میکنیم. علامت گذاری میکنیم و تزریق رو انجام میدیم.

سایت ژل ژوویدرم :

https://www.juvederm.com/

دیدگاهی موجود نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart