کلینیک زیبایی در اوین

خدمات ما در کلینیک زیبایی اوین

کلینیک زیبایی در اوین: یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های بیماران و همراهان آنها، پیدا کردن بهترین و مجهز ترین کلینیک و مطب زیبایی به همراه آدرس و شماره تلفن آنهاست.

لیست بهترین و حرفه ای ترین خدمات زیبایی، جوانسازی پوست، خدمات پوست و مو، لیزر موهای زائد و لاغری به همراه نمونه کارهای انجام شده توسط دکتر زیبایی در محله اوین را در سایت دکتر زمانی جستجو کنید.

آدرس کلینیک زیبایی اوین

مراجعان عزیز که از محله  اوین منطقه ی یک به مطب زیبایی دکتر فرشته زمانی مراجعه میکنند، میتوانند از طریق تاکسی، اتوبوس و یا مترو به این مطب دسترسی پیدا کنند.

برای دسترسی بهتر به مطب زیبایی میتوانید سوار تاکسی اسنپ یا تپسی شده و یا اگر از مترو استفاده میکنید در ایستگاه مترو میدان صنعت پیاده شوید و با یک تاکسی به مطب دکتر زمانی برسید.

اگر میخواهید تزریق ژل چانه راحتی تحت بهداشت کامل داشته باشید توصیه میکنیم که به مطب دکتر متخصص که دارای مدرک پزشکی معتبر از وزارت بهداشت است مراجعه کنید، حتما توجه داشته باشید هنگام تزریق ژل چانه، نکات مهمی که قبل و بعد از تزریق ژل چانه توسط دکتر توصیه میشود را رعایت کنید.

توجه داشته باشید که اگر علائم غیرعادی بر روی محل تزریق ژل چانه مشاهده شد حتما به پزشک متخصص در محل زندگی خود مراجعه کنید.

تزریق ژل به چانه چیست؟

تزریق پرکننده چانه روش های نسبتا ساده ای است که متخصصان در مطب یا کلینیک به صورت حرفه ای انجام می دهند. فیلرهای چانه شامل تزریق فیلرهای پوستی موقت، که مواد ژل مانند هستند، به بافت نرم فک است. آنها جایگزینی برای جراحی دائمی کاشت چانه هستند.

مدت زمان تزریق ژل چقدر است؟

مدت زمان تزریق ژل در افراد متفاوت است بعضی ها دو ماه یکبار و برخی افراد تا شیش بعد نیاز به تزریق مجدد ندارند ولی کسانی که اولین تزریق ژل را انجام میدهند نیاز از که زودتر برای تزریق دوم مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

keyboard_arrow_up