مزوژل برای چه کسانی مناسب است؟

تزریق مزوژل برای افرادی مناسب است که میخواهند حال خوب پوست و جوانی دوباره را در برخی مناطق از صورت خود داشته باشند. با این حال، همیشه بهتر است به متخصصین پزشکی زیبایی یا پزشکان متخصصی در زمینه سلامت و زیبایی مراجعه کنید تا اطمینان حاصل شود که این روش برای شما مناسب است و با توجه به وضعیت سلامتی شما انجام میگردد. اما به طور کلی:

افراد دارای خط خنده و یا خطوط عمیق در پوست و ناحیه اخم در پیشانی.

افراد دارای چین ها و چاله های خفیف و عمیق در پوست.

افراد دارای گونه های نا متفارن و یا بی فرم.

افرادی که پوست خشک و دهیدراته دارند.

افرادی که دچار تیرگی و کدری پوست هستند.

افرادی که دچار افتادگی های خفیف در نواحی هستند.

گزینه های مناسب برای تزریق مزوژل به شمار میروند.

مزوژل ها معمولاً با نیدل معمولی به چندین نقطه در صورت تزریق می‌شوند؛ در صورتی که ژل‌های هیالورونیک اسید توسط میکروکانولا به یک نقطه در زیر پوست تزریق می‌شوند.

هر چند تزریق مزوژل مشکلات خاصی بوجود نمی‌آورد، با این حال تزریق آن به برخی افراد به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود. افرادی که اسکار هیپرتروفیک دارند.

مزوژل برای چه گروه سنی ای قابل تزریق است؟

مزوژل یک روش درمانی است که در آن مواد مغذی، دارویی و یا ترکیبی از آنها به صورت تزریقی در لایه های مختلف پوست تزریق می‌شود. این روش برای افرادی که به دنبال بهبود ظاهر پوست، کاهش چین و چروک، رفع لکه‌های پوستی، کاهش چربی و سلولیت و یا بهبود رشد مو هستند، مفید است.

به طور کلی، مزوژل برای افراد بالای ۱۸ سال قابل تزریق است. با این حال، هر فردی باید با پزشک خود مشورت کند تا ببیند آیا این روش درمانی برای وی مناسب است یا خیر. همچنین، برخی از مواد مورد استفاده در مزوژل ممکن است برای برخی افراد با حساسیت‌های خاص، مضر باشند. لذا، مشاوره با پزشک قبل از استفاده از این روش درمانی بسیار مهم است.

این روش به طور کلی برای افراد بالای ۳۵ سال توصیه می شود که علائم پیری پوستی مانند چین و چروک، کاهش الاستیسیته و شادابی پوست را تجربه می کنند. با این حال، هر فردی که به دنبال بهبود ظاهر پوست خود است و مشکلاتی مانند خطوط ریز، لکه های پوستی و آکنه دارد، می تواند از این روش استفاده کند

تزریق مزوژل به چه گروه سنی ای توصیه نمیشود؟

تزریق مزوژل به طور کلی برای افراد بالای ۳۵ سال توصیه می شود که علائم پیری پوستی مانند چین و چروک، کاهش الاستیسیته و شادابی پوست را تجربه می کنند. با این حال، برخی افراد نباید از این روش استفاده کنند. به عنوان مثال، افرادی که دارای حساسیت شدید به مواد موجود در مزوژل هستند، باید از این روش خودداری کنند.

همچنین، افرادی که دارای عفونت پوستی در منطقه تزریق هستند، نباید از این روش استفاده کنند. همچنین، افرادی که دارای بیماری های خاصی مانند بیماری های ایمنی، بیماری های خونی و قلبی، باید قبل از استفاده از این مزوژل با پزشک خود مشورت کنند. در نهایت، برای تصمیم گیری در مورد استفاده از تزریق مزوژل، بهتر است با پزشک خود مشورت کنید.

سوالاتی که برای کاندیدا و افراد مناسب جهت تزریق مزوژل ممکن است پیش بیاید بصورت زیر دسته بندی میشود:

نحوه انجام مزوژل چگونه است ؟
نتایج و ماندگاری مزوژل چگونه است؟
عوارض تزریق مزوژل چیست؟
نحوه انجام مزوژل چگونه است؟
اهمیت مراقبت های بعد از تزریق مزوژل چیست؟
مهم‌ترین مراقبت‌های بعد از تزریق مزوژل جالپرو چیست؟
آیا بعد از تزریق مزوژل جالپرو می‌توانیم صورت خود را بشوئیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

keyboard_arrow_up