کلینیک زیبایی در محمودیه

خدمات ما در کلینیک زیبایی محمودیه

کلینیک زیبایی در محمودیه: یکی از مهم ترین دغدغه‌های مراجعه کنندگان و همراهان آنها، پیدا کردن بهترین و حرفه ای ترین دکتر و مطب زیبایی به همراه آدرس و شماره تلفن آنهاست.

آدرس کلینیک زیبایی محمودیه

لیست برترین و مجرب ترین خدمات زیبایی، جوانسازی پوست، خدمات پوست و مو، لیزر موهای زائد و لاغری به همراه نمونه کارهای انجام شده توسط دکتر زیبایی در محله ی محمودیه را در سایت دکتر زمانی جستجو کنید.

مراجعان عزیز که ازمحله ی محمودیه منطقه ی یک به مطب زیبایی دکتر فرشته زمانی مراجعه میکنند، میتوانند از طریق تاکسی، اتوبوس و یا مترو به این مطب دسترسی پیدا کنند.

برای دسترسی بهتر به مرکز زیبایی میتوانید سوار تاکسی اسنپ یا تپسی شده و یا اگر از مترو استفاده میکنید در ایستگاه مترو میدان صنعت پیاده شوید و با یک تاکسی به مطب دکتر زمانی برسید.

اگر میخواهید تزریق ژل گونه حرفه ای تحت بهداشت کامل داشته باشید توصیه میکنیم که به مطب دکتر متخصص که دارای مدرک پزشکی معتبر از وزارت بهداشت است مراجعه کنید، حتما توجه داشته باشید هنگام تزریق ژل گونه، نکات مهمی که قبل و بعد از تزریق ژل گونه توسط دکتر توصیه میشود را رعایت کنید.

توجه داشته باشید که اگر علائم غیرعادی بر روی محل تزریق ژل گونه مشاهده شد حتما به پزشک متخصص در محل اسکان خود مراجعه کنید.

چه ماده تزریقی برای گونه استفاده می شود؟

ارائه دهندگان از تزریق CaHA برای پر شدن استخوان گونه و صاف کردن خطوط و چین و چروک های عمیق تر استفاده می کنند. نتایج حاصل از پرکننده‌های CaHA معمولاً حدود ۱۵ ماه طول می‌کشد. Radiesse® یکی از برندهایی است که از پرکننده های CaHA استفاده می کند. پلی ال لاکتیک اسید PLLA: این یک ماده مصنوعی است که به بدن شما کمک می کند تا کلاژن خود را بسازد.

تزریق پاپ گونه چیست؟

پاپ از رادیس تزریق شده به گونه جانبی برای افزودن وضوح، پر کردن حجم و متعادل کردن سایر ویژگی های صورت استفاده می کند. کاهش حجم که با افزایش سن اتفاق می‌افتد، می‌تواند باعث افتادگی صورت و ایجاد چین و چروک‌ها و چین‌های ناخواسته شود. که با تزریق گونه میتوان این مشکل را رفع کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

keyboard_arrow_up